קושי בהתמודדות

קושי בהתמודדות

שלום. סימתי לאחרונה קשר לא ארוך (חודשים) עם מישהי. בסה"כ אני מרגיש עם זה בסדר ומבין שזה לא התאים בשבילי בתקופה הזאת. אבל, נודע לי שהיא יוצאת עם מישהו אחר ועם זה ממש קשה לי. במיוחד קשה לי זה לחשוב עליה בסיטואציה מינית עם מישהו אחר, זה הורג אותי! אני מעונין בסיטואציה מינית איתה, ולא שמישהו אחר יהיה! מה אני יכול לעשות כדי להרגיש יותר טוב עם הענין? איך אני יכול להתמודד עם הקושי שבלחשוב עליה עם מישהו אחר? תמיד היה לי קשה עם הנושא הזה. אני לא מסוגל להכיל את זה שמישהי שיש לי אליה משהו חווה מין עם מישהו אחר. היתי רוצה לקבל יעוץ, או כל תגובה. אם מישהו חווה את זה ויכול לשתף זה גם יהיה טוב בשבילי. תודה, אלע

א. זה יעבור עם הזמן

ב. להתנתק, ולא "לגלות" שיש לה מישהו דרך הפייסבוק, או חברים. פשוט לא להזרים אל עצמך מידע בעניין שלה

lilalila

New member
זה באמת קשה

אין מה לעשות........זה חלק מהעניין של הפרידה. יכול להיות שהקינאה שאתה חש אליה מעידה על כך שאתה באמת קשור אליה, ומעניין מדוע נפרדתם....... אבל זה טבעי להרגיש ככה, ולצערינו בחיים יש לפעמים גם רגשות קשים שצריך להתמודד איתם. כפי שנהנית מהקשר איתה ומהסקס.......כעת אתה סובל מניתוק הקשר. החיים מורכבים מהפכים, רגע אתה למעלה ורגע למטה. הדבר המעודד הוא שלא יעבור זמן רב מידי וגם אתה תמצא עצמך עם מישהי אחרת ולא חושב עליה יותר או מתגעגע. ככל שתעסיק את עצמך יותר ותבלה יותר, ותעשה דברים שמחזקים אותך כמו ללמוד, לעבוד ולהתפתח, כך יש סיכוי שזה יעסיק אותך פחות.

אין קסם, אי אפשר פשוט להפסיק לחשוב וזה

זה עבודה עצמית על עצמך. עכשיו אתה מרגיש רע , אתה מקנא כי היא שמה לך מראה מול הפנים ומגלה לך שאתה לא מושלם וגם לך יש חסרונות. גם אם אתם לא ביחד זה לא אומר שאתה לא יכול לצמוח מתוך מה שאתה מרגיש. גם תסכול , גם עצב וגם קינאה זה רגשות שאם חווים אותם כלפי מישהו, זה כבר אומר שאתה לא לבד, זה כבר אומר שיש מישהו שם שיכול לשים לך מראה מול הפנים ולהראות לך את הנקודות שבהן אתה חלש. עכשיו כאשר גילית את החולשה שלך ואתה יודע מה הרגש שאתה מרגיש, זה הזמן לגמד את הרגשות השליליים האלה עם רגשות אחרים. כאשר אתה מתחיל להרגיש קינאה כשאתה יודע שהיא עם אחר, עצה שלי , פשוט תצחק על הסיטואציה. בהתחלה זה יהיה מוזר לצחוק , אתה תרגיש שאתה צבוע כלפי עצמך , אבל כאשר אתה תתמיד בגימוד הרגש השלילי וחיזוק התחושה החיובית (צחוק הוא חיובי ) זה כבר יהפוך אצלך להרגל- זה יצליח להצחיק אותך ואז אתה לא תרגיש שזה מאיים עליך אלא להיפך יש משהו מצחיק בסיטואציה שאתה מקנא . ולמה לקנא ? אז אתה צריך למנות לעצמך את כל הסיבות שהובילו לפרידה, לחזק את העובדה שזה היה נכון לעשות את הצעד. וגם להיות שמח שטוב לה. תכיר את עצמך , וכאשר תכיר בעצמך את המקומות החלשים, תתחיל לעבוד עליהם , תתחיל לשאול את עצמך למה זה מפריע , כאשר אתה תגלה למה זה מפריע - פשוט תתחיל לחשוב על סיבות הגיוניות למה זה לא אמור להפריע? אתה נמצא בחלק של האנשים שמרגישים קינאה, אבל יש גם את החלק של האנשים שלא מרגישים קינאה, תנסה לראות מה הדעות שלהם על העניין הזה ותנסה לדמיין את עצמך חושב כאלה דברים. הרי בסך הכל הגוף שלנו הוא קליפה , הוא מכיל בתוכו את השכל ולא משנה מה עושים עם הגוף שלנו , מה חשוב הוא מה שקורה בראש. אם היא קשורה אליו , ויש בינהם סוג של אהבה, אתה צריך לכבד את המחשבות שלה , ואת מה שהיא בוחרת לעשות עם הגוף שלה. אני לא חושבת שצריכה להיות יריבות בין אקסים אני חושבת שצריך להיות כבוד הדדי , אף אחד לא רוצה במודע "להתפרפר" ואף אחד לא רוצה במודע "להתנהג בצורה מופקרת" בסה"כ כל אחד עושה מה שהוא חושב שעושה לו טוב. וזה עושה לה טוב. עכשיו השאלה היא איזה דברים אתה יכול לעשות שיעשו לך טוב שלא קשורים אליה? אולי להכיר מישהי חדשה ולהפנות את המחשבות והרגשות למשהו חדש בחיים שלך במקום ללעוס את הישן

שלום

אם טוב לה עם האדם החדש, ואתה אוהב אותה, שמח שהיא שמחה. שמח גם שהכרת בחורה עם אופי טוב. אל תקנא לה, אלא אהוב אותה בכך שתרצה בשמחתה ובאושרה.

למעלה