קושיות

לולי80

New member
קושיות

1. כמה אמור לעלות זר כלה? אני רוצה משהו ממש ממש פשוט אפילו חרציות לבנות. האם מישהי פה עשתה זר לעצמה? 2. אחת ולתמיד - מה ההבדל בין איפור כלה לאיפור רגיל מלבד המחיר המטורף? האם מישהי התאפרה לבד ביום החתונה? !!!!!שיחזור כבר בשלום כל כך מתגעגעת.....

ט ו ש ה

New member
תשובות לקושיות

1. אני עשיתי לבד (ליתר דיוק - אבא עשה). ורדים לבנים, קצת ירק וגיבסנית (הלבן הפיצקלה) - עלות באיזור 40 שקל, ומילא את תפקידו נאמנה עד מאד. 2. מלבד מחיר - העמידות וההתאמה הכפולה - גם לאירוע וגם שיצאו טוב בצילומים. אבל בעיקר - העובדה שהאיפור מחזיק כל כך הרבה שעות, גם במצבים "קשים" של דמעות, זיעה ובמקרים מסויימים - השלכה למאגר המים הקרוב

miziluly

New member
תשובות

1. ברגע שאת מזמינה מחנות פרחים זר שמוגדר כזר כלה המחיר גבוה. (לי עלה 200 ש"ח) אבל אם יש לך אחות/אמא/חברה שיכולות ללכת באותו היום לחנות פרחים ופשוט לקנות מהמבחר הקיים, לחתוך וללפף סרט מסביב אז סבבה. לצערי אני לא מצאתי מתנדבת. 2.איפור כלה זה דבר מאוד חשוב ואסור לזלזל בעניין משום שהאיפור צריך להיות עמיד, מחמיא וזוהר. זה משמעותי מאוד לאיך שתראי באחד הימים החשובים בחייך. אפשר למצוא גם מאפרות שהן טובות ולא לוקחות סכומי עתק, גם אם את מתאפרת לא רע ביומיום קחי מאפרת מקצועית-זו החתונה שלך, וכשתסתכלי בתמונות אחר כך לא תתחרטי.

etza

New member
חצי תשובה

לגבי איפור- אין לי מושג! אני לא מתאפרת ביום יום, ולכן אין לי נקודת השוואה. לגבי פרחים- זה יקר, אבל אשר למצוא בזול זה פשוט דורש חיפושים. מצאתי ברחובות מקום שעשה לנו קישוט לאוטו + זר ורדים בורדו עם ירק מסביב שניהם ב 200 ש"ח.

BLUE BLODE

New member
הסבר להבדל בין המחירים

איפור כלה כולל בתוכו את המרכיבים הבאים: 1. חומרים 2. עלות נסיעות 3. מס כחוק. 4. איפור הנסיון כאשר את מצרפת אלייך מלווה המחיר שלה יורד מפני שאין לה איפור נסיון, הנסיעות כבר כלולות בפנים. מקווה שהייתי מספיק אינפורמטיבית :)

BLUE BLODE

New member
ושכחתי להוסיף

שהעמידות צריכה להיות מעולה בשני האיפורים- זה לא שהמאפרת מתאמצת יותר אצל הכלה...

etza

New member
ברחוב הרצל

לא זוכרת כרגע את שם החנות- תחפשי את הקרדיטים שלי...

ismeralda100

New member
הזר שלי עלה בסביבות ה-14 ש"ח

שאני קניתי בהם סוכריות גומי את שאר המרשמלואים ועוד כמה סוגי סוכריות הוסיפו לי המעצבות היקרות של הזר שגם קטפו את הפרחים. חוצ מזה שאני אכלתי כמה לפני שהן הגיעו לזר... אבל בסוף יצא מהמם! תראי:

מהיכן את?

ביום שישי ביררתי בחנות פרחים בכפר סבא והוא רוצה 100 ש"ח לזר (ראיתי זר ורדים מדהים..עם חרוזים) פרטים במסר. יום טוב!

למעלה