קורס מזכירות רפואית.

FAME 69

New member
קורס מזכירות רפואית.

זה מה שהחלטתי ללמוד..מה את אומרת על זה ..אני מרגישה שכניסה לתחום המזכירות תביא אותי למקומות שקשה לי להתמודד עימם,יש בזה משו?שמי תהילה,26 מרץ 83.תודה.

FAME 69

New member
כוונתי לומר שכניסה לתחום זה תעזור

לי להיתמודד עם תחומים שקשה לי בהם..תודה

תהילה

ערב טוב העבודה כמזכירה רפואית יכולה לעזור לך להכנס למסגרת מסודרת להתמחות בתחום מסוים לקבל כל חודש משכורת חודשית....ועוד אני מבינה משאלתך שיש לך ציפיות שהתחום יעזור לך להתגבר על בעיות ריגשיות.. לא בטוחה שיש לזה קשר כעובדת קופח לשעבר אני יודעת שהרבה מזכירות רפואיות התייעצו איתי בעינינים אישיים למינהם שהיה קשה להם להתמודד איתם.. קריירה יכולה לתת לנו נחישות אחריות רצינות ועוד אבל לא לעזור לנו לפתור בעיות רגשיות כמו פחדים צד קורבני כעסים ועוד.. בברכה נילי רווה

FAME 69

New member
נילי תודה רבה על תגובתך..

את חושבת שיהיו לי קשים בתחום ? ואם תחום זה לא מתאים כ"כ,אז איזה תחום כן הולם את כישורי..? ליפעמים נידמה לי שאני יוכולה לעסוק במ"ס דברים ..אבל זה יוצא "תפסת מרובה לא תפסת"..אני מתפזרת ולא תופסת כלום.

המשך

בוקר טוב את מגוונת אבל יש לך נטיה להתפזר.. ממליצה לך להתמקד ולהחליט כי באמת מרוב עצים קשה לראות את היער.. לשאלתך במסר-יש בעיות ריגשיות אבל הפורום אינו המקום שיכולים לעזור בו בנושאי נפש יכולה לעסוק בתחום מינהלי זה יתן לך בסיס יותר יציב יש לך נטיה לריחוף בברכה נילי רווה

למעלה