קורס במט"ח

מצב
הנושא נעול.

s0p3rsa1yan

New member
קורס במט"ח

קורס במט"ח
חשבתי על לעבור קורס במט"ח.. אין לי שום ידע בשום דבר שקשור לזה. אבל הרעיון שאני יוכל לעשות כסף מהצד בלי לעבוד בשביל עוד מישהו, נותן לי תמוטיבציה... אחרי שהשארתי את הפרטים שלי באחד מהאתרים שמציעים קורסים IFOREX, חזרו אליי. זה שדיבר איתי, אמר לי שאמור להתחיל קורס של ניתוח טכני, והוא יותר מתקדם מהקורס של המט"ח. אמרתי לו שאין לי כלל ידע, והוא אמר שהוא יוכל לשבת איתי בערך שעה ויילמד אותי את מה שלומדים בעצם בקורס של המט"ח הבסיסי. ואז אני יירשם לקורס של הניתוח הטכני... השאלה שלי היא האם הניתוח הטכני זה מה שאני בעצם אמור ללמוד רק? או שזה רק חלק ? כי הסתכלתי בחלק מהסילובוס של קורסים בנושא המט"ח וראיתי שניתוח טכני רק עוד חלק ממה שלומדים.. והמחיר של הקורס הוא 2000 שקל, אז זה באמת כל מה שאני אמור ללמו, בשביל להתחיל לסחור בעצמי?!

s0p3rsa1yan

New member
מצטער ששאלתי תשאלה כאן, אני עכשיו קלטתי שזה

קורס במט"ח
חשבתי על לעבור קורס במט"ח.. אין לי שום ידע בשום דבר שקשור לזה. אבל הרעיון שאני יוכל לעשות כסף מהצד בלי לעבוד בשביל עוד מישהו, נותן לי תמוטיבציה... אחרי שהשארתי את הפרטים שלי באחד מהאתרים שמציעים קורסים IFOREX, חזרו אליי. זה שדיבר איתי, אמר לי שאמור להתחיל קורס של ניתוח טכני, והוא יותר מתקדם מהקורס של המט"ח. אמרתי לו שאין לי כלל ידע, והוא אמר שהוא יוכל לשבת איתי בערך שעה ויילמד אותי את מה שלומדים בעצם בקורס של המט"ח הבסיסי. ואז אני יירשם לקורס של הניתוח הטכני... השאלה שלי היא האם הניתוח הטכני זה מה שאני בעצם אמור ללמוד רק? או שזה רק חלק ? כי הסתכלתי בחלק מהסילובוס של קורסים בנושא המט"ח וראיתי שניתוח טכני רק עוד חלק ממה שלומדים.. והמחיר של הקורס הוא 2000 שקל, אז זה באמת כל מה שאני אמור ללמו, בשביל להתחיל לסחור בעצמי?!
כנראה הפורום הלא מתאים כי יש פורום שמתמקד במט"ח - Forex

NS101

New member
הגעת למקום הנכון

כנראה הפורום הלא מתאים כי יש פורום שמתמקד במט"ח - Forex
הגעת למקום הנכון
בשביל שיגידו לך שעיסוק במט"ח הוא תחום שמאוד קשה להרוויח בו לאורך זמן. זה מצריך משמעת עצמית, אינטואיציה בריאה ונפש חזקה. זה בהחלט לא פשוט ולא קל. לשם העניין, לפי דעתי, לאורך זמן, 90% ויותר מפסידים.

Warren Buffett

New member
את הכסף בקטן הם עושים מהשתתפותך בקורס

קורס במט"ח
את הכסף בקטן הם עושים מהשתתפותך בקורס
אח"כ אתה תפתח חשבון ותפקיד כסף ורוב הסיכויים שזה יהיה הכסף הגדול...

מצב
הנושא נעול.
למעלה