קורס בחו״ל

• פותח הנושא amera
  • פורסם בתאריך

amera

New member
קורס בחו״ל

שלום רב,
אני מחפש קורס רכיבה על סוסים אינטנסיבי למתחילים בחו״ל

המטרה היא לצאת לנופש בחו״ל לשבוע או עשרה ימים כך שהצימר או בית המלון יהי. ליד חוות סוסים.

אני מחפש משהו אינטנסיבי ומקצועי ומהנה ובמחיר טוב

תודה רבה

giri

New member
כמו קלאב סקי, אבל לסוסים?

אני לא מכירה, אבל נשמע הגיוני שיהיה קיים...
מה שכן, למדתי את שני הדברים ובעיני הרבה פחות מעשי לעשות את זה עם סוסים, כמו כן אני מרחמת על הרגליים שלך במהלך ואחרי השבוע הזה

giri

New member
אתה יכול לספר יותר על התוכנית?

נראית חווה נהדרת, יש להם משהו מיוחד למי שמגיע לזמן מוגבל?

English rider

New member
אספר מה אני עשיתי שם, ומה שמעתי שאחרים עושים

אפשר להגיע לחווה לרכיבה בודדת של חצי שעה (כמו בארץ), ואפשר ליותר- הכל שאלה של בחירה, וכסף...
הייתי שם שבועיים בערך, באתי במטרה מוצהרת לשפר את הרכיבה שלי, להתאמץ בשיעורים ולהפיק מקסימום הנאה- וכך גם היה.

רכבתי פעמיים ביום, בבוקר ואחה"צ (לפעמים היה פער של שעתיים בין השיעורים, לדוגמא שיעור ואז ארוחת צהרים ב12 ואז שיעור ב2 אחה"צ). גם איפשרו לי לשבת בהרצאות שהם מעבירים לחבר'ה שעושים את התעודות של ההתאחדות הבריטית. (ההרצאות דיברו על נושאים כמו סוגי האוכל של הסוסים וחוקים ותקנות לנסיעה עם הטריילרים המיוחדים שלהם ואיזה אישורים צריכים בשביל להתחרות באנגליה). ד"א על ההרצאות לא שילמתי שקל והם הציעו לי את זה כמשהו להעביר את הזמן באמצעותו במהלך היום, רק אחרי שראו שאני בנאדם נורמלי, לא ידעתי על ההרצאות קודם.
יכולתי לבחור האם אני מעוניין בשיעורי קפיצות ואוונטינג או דרסז' או שילוב של הכל, וגם האם השיעורים יהיו פרטיים או קבוצתיים, הכל שאלה של מחיר.

בנוסף אליי דבר דומה עשתה קבוצה של בנות מצרפת, וחוץ מזה החווה מציעה קורסים ארוכים מאוד ללימוד תעודת ההדרכה הבריטית, בשילוב עבודה באורווה, או רק לימודים (רכיבות והרצאות)- שוב, הכל שאלה של עומק הכיס.

המגורים הם בתוך מבנה גדול שכולל גם את חדר האוכל (לטעמי האישי אוכל מעולה!), את המשרד וחדר מנוחה קטן. החדר עצמו בסיסי מאוד- מיטה, שולחן וכיסא- אלא אם שואלים על זה ספציפית המקלחות משותפות.

מבחינתי הגעתי כדי לרכב וקיבלתי משהו שעבר בהרבה את הציפיות שלי, החל מרמת הסוסים, - אין לי המון ניסיון אבל ראיתי והרגשתי שמדובר בסוסים שמחים, שדואגים לרווחה שלהם מא' ועד ת'. ועד לרמת המדריכים, כאשר כולם בעלי ניסיון עשיר בהדרכה וברכיבה. ובניגוד לתדמית של האנגלים הם תמיד תמיד חייכו ושמחו לעזור בכל מצב. הרגשתי שאני מקבל יחס חם, קודם כל כבנאדם, לא רק כי אני לקוח משלם, ובאמת אכפת להם מהאנשים שהם חלק מעולם הסוסים.
מקווה שעניתי על השאלה, ושוב אני ממליץ לקרוא את האתר שצירפתי בהודעה הקודמת.

jgut

New member
גם לי האתר לא עובד :(

אפשר בבקשה לקבל את שם המקום, שנוכל לחפש אתר חלופי?

English rider

New member
talland גם לי האתר לא עובד פתאום, באסה.

כמו ש- revitalsa כתבה קודם, יש להם פייסבוק שהיא צירפה. ממש חבל שהאתר נפל ואני מקווה שהוא יחזור לעבוד.

למעלה