קורה לכם לפעמים

קורה לכם לפעמים

שהדף לא נפתח עד הסוף, ולמטה כתוב משהו באנגלית, וגם כשעושים ריפרש זה לא עוזר- הדף לא נפתח במלואו??? מהמצפה לגאולה שלימה וונדר

אריק-ק

New member
היי וונדר..

אני בעצם כותב לך כי בא לי להכיר אותך אז אם את מעונינת תכתבי..

ה-ת-מ-י-ם

New member
תופעה מוכרת וידועה

כנראה בגלל עומס בשרתים + חיבור אינטרנט איטי (מודם, חיבור איטי בין הספק לתפוז, עוד תוכנות שתופסות את רוחב הפס (איייסי שאין לך, צ`אט, אתרים אחרים, נאפסטר) וכו`). בשביל זה הוסיפו בפורום את הצגת ההודעות ללא תוכן. שזה מעלה רק את הכותרות בלי תוכן ההודעה, לחיצה על הודעה מסויימת, פותחת רק את ההודעה. זה פחות נוח, לא תמיד עוזר, אבל זה מה יש. מה שנשאר זה רק לצפות שתפוז יפתרו את הבעיה של השרתים שלהם, שכנראה לא עומדים בעומס, וכמובן ... לחכמות למשיח (ואז מי צריך את הפו``צ?)

ה-ת-מ-י-ם

New member
חוצמיזה,

אייל, מפורום תמיכה, טוען שזה משהו שיפתר בימים הקרובים. נחיה ונראה.

התרנגול

New member
דווקא אצלי ...

זה כן קורה, ולפני 10 דקות לא הצלחתי להכנס לכאן בכלל, וזה כתב לי מיד את האנגלית.... הייתי צריך לצאת לגמרי מתפוז, ולהכנס חזרה..... ומה נותר לי מלבד לקרקר אליך.... תרנגול

ה-ת-מ-י-ם

New member
גם לי ...

אבל זה הסתדר די מהר ... ולא היה צריך לצאת מהתפוז, refresh פשוט, פעם או פעמיים, אחרי דקה או שניים, פתר את הבעיה. מחלקת תמיכה נפשית-טכנית של הפורום :))

מני*

New member
מוכר...

וונדר, כן זה מוכר כבר מאתמול בבוקר זה חוזר על עצמו כל הזמן או שזה לא נפתח בכלל ומייד מופיע שיש תקלה או כפי שציינת ובסוף הדף יש כיתוב באנגלית

למעלה