קוצים קוצים

ofnick

New member
קוצים קוצים

איך אני מרגיש עכשיו? קוצים קוצים לא יכול לשבת על התחת לילמוד קוצים קוצים לא יכול לדבר יותר עם אנשים כיוון שבאמצע שיחה קוצים קוצים רק מול טלויזיה אין קוצים קוצים קוצים מקפיצים מעקצצים מתקרצצים מקצקצים לא נותנים רגע שקט רגע מנוחה לא רוצה לשבת על חודו של קוץ רוצה כבר להשקיט את הברך הקופצת מיתקפצצת לה מרוב קוצים קצתי בקוצים תלכו לא רוצה ביכלל קוצים לא הזמנתי לא ביקשתי אז למה קוצים למה התנחלתם לי בקצה קצהו של ישבן??? חפשו מישהו אחר מישהו שאיתכם יכול להיסתדר קוצים מקפצצים הלואי שבכם יכולתי לעשות כבר קיצוצים

אתה מתוק ../images/Emo24.gif

הלו? מישהו שם בבית? התבלבלתם בדמות!!! זה לא קיפי, זה משה! (החינוכית הזאת...
)

ofnick

New member
את לא מבינה

זה שאני יושב על קוצים לא אומר שאני קיפי. הקיפוד המקופד שיקפד ראשו על חמגשית של צהל פיזר קוצים בכןל הבית ומאז טרור לאן שאני לא הולך קוצים קוצים : )

קשתית9

New member
בלגן בלגן

איך אני מרגישה עכשיו? בלגן בלגן בכל הבית בלגן בלגן בכל החיים לא יכולה להשתלט עליו כיוון שבאמצע עוד משהו אחר קופץ בלגן בלגן מסדרת במקום אחד הוא בא מצד שני בלגן בלגן בחיים ובבית ולמה אין קסם שיעביר אותו כבר מהעולם רוצה רגע שקט רגע מנוחה בלגן בלגן בתוך הראש ובתוך הנשמה בלגן בלגן איך מסדרים אותו לעזזל ומגיעים לרגיעה לא רוצה לחמוק ממנו רוצה כבר לעמוד מולו ולהרגיע רוצה כבר לסדר את הראש ואת הבית בלגן בלגן תלך כבר לא רוצה אותך ביכלל לא הזמנתי לא ביקשתי אז למה בלגן בלגן למה התנחלת לי בתוך הראש ובתוך הבית??? חפש מישהו אחר מישהו שאיתך יכול להיסתדר בלגן מבולגן הלואי שיכולתי להשתלט עליך כבר. (אתם חושבים שאופניק יסלח לי על הגניבה הספרותית :) ?)

קשתית9

New member
אופניק, מה עם הקוצים?

כי אני לקחתי יוזמה ודחיינתי את הדחיינות וניקיתי את הבית ומגיע לי כל הכבוד ועכשיו פתאום יש גם הרגשה יותר טובה בראש... טוב, זה בא והולך, אבל מדהים כמה סדר בבית יכול לעשות גם סדר בראש. ובקשר לקוצים... נו... עם זה האמת למדתי לחיות....

../images/Emo26.gifטרמפולינה!!!!../images/Emo66.gif

ללכת לחנות הספורט הקרובה ולרכוש טרמפולינה! מעולה, בשעות היום הקשות כשחייבים לזוז אינטנסיבי והכל מסביב עומד ומשגע את הראש וכל גיד ונים בגוף כבר מתפוצצים - רבע שעה, חצי שעה, אפילו שעה - קופצים עד כלות הנשימה. מעולה! בימים בעייתים במיוחד אפשר לחזור על הפעולה מספר פעמים.
(הערה, כדי שלא תאשימו אותי אחרכך באחריות לפציעות שלכם: איזה אירגון אמריקאי שאני לא זוכרת בדיוק איזה הוא מצא שתאונות רבות בבית מתרחשות עקב שימוש בטרמפולניה. אז מה? הפסקתם לנסוע ברכב בגלל תאונות הדרכים? שם הסכנה גדולה הרבה יותר
)

לולי 84

New member
יש פתרון פחות מסוכן...

יש את השטיח ריקוד הזה שמחברים למחשב ורוקדים לפי הסימנים על המסך. לא הכי מאתגר אבל זה משתנה בין שיר לשיר, ויש רמות קושי. אולי זה ילדותי, למרות שראיתי מבוגרים משתמשים בזה, אבל זה מוציא אנרגיה בטירוף!! וזה בטיחותי יותר מטרמפולינה. מה גם שנראה לי בשביל טרמפולינה צריך חצר לא? לא מומלץ להתקע בתקרה כל הזמן :)

לולי 84

New member
זה באמת אחד הדברים!!

בעקרון יש את זה כמעט בכל מקום, זה השטיח ריקוד שמפרסמים ב"כל חור". חנויות צעצועים, חנויות מחשבים. מאחר ויש מגוון רחב של חברות שפרצו עם זה לשוק אחרי החברה הראשונה, הייתי ממליצה לך את ה DANCE PARTY נראה לי שזה גם שם החברה כי אני לא רואה פה שם אחר... זו פשוט לא עשתה לי בעיות בכלל בעוד שחברה אחרת עשתה למישהי בצבא (כן אנשים בצבא התחילו לקנות את זה כמו מגפה - מוכיח שזה לכל הגילאים..), קיצר היה לה בעיות עם זה. עכשיו יש 2 סוגים, שלא יעבדו עליך! יש את העבה ויש את הדק. הדק עולה בערך 200 לפחות לפני כמה חודשים, והשני 400 למה? כי יש לו ספוג עבה יותר בתוך המכשיר. זה בולשיט! מספיק שאת שמה את זה על שטיח וזה בסדר וגם שטיח לא רלוונטי. ריקוד נעים :)

מצטערת אבל מבחינתי זה לא זה

כי בריקודים האלה אתה צריך להיות מרוכז, זה לא שחרור אמיתי, בטרמפולינה כמו בריצה, שחיה וכו' - כל מה שצריך זה רק לפוצץ את המרץ והאנרגיות במרץ, אני כשאני צריכה להוציא את העצבים - בשום אופן אני לא אלך למשהו שצריך לחשוב כדי לעשות אותו, זה לא בשבילי, בגלל זה מתאים גם לרקוד סתם ככה אבל ריקודי-עם זה בעיה, מעצבן, מתאים רק עם ריטלין.

למעלה