"קונג-פו - האגדה נמשכת!"

"קונג-פו - האגדה נמשכת!"

מי ראה את שני הפרקים האחרונים של "קונג-פו - האגדה נמשכת" ?? פשוט, אני הפסדתי... אז מישהו מוכן לספר לי על מה זה היה?

לבן!! ../images/Emo8.gif ../images/Emo13.gif

היי מה נשמע?? אז גם אתה מעריץ של קונג פו האגדה נשמכת...... אז ככה לבן ולכל מעריצי הסידרה רק לידיעתכם הסידרה היא בימי רביעי ושבת, ודרך אגב בימי רביעי זה פרק חדש ובימי שבת זה פשוט שידור חוזר... אז בן אתה הפסדת רק פרק אחד, כי אני יודע שאת ראית את הפרק שהיה בו מסופר על השמבאלה. אז אתה הפסדת רק פרק אחד ואני הולך לספר לך ולכל מי שמעריץ את הסידרה על הפרק: אוקיי, אז זה התחיל בכך שהמורה הזקן של קואי צ´י קינג(אני יודע שאני טועה בתבית השם אבל אתם תביני), המורה הזקן היה בתוך הבנק וחיכה שהפקידה תביא לו את הכסף שהוא ביקש משהו כזה... אז בקיצור בדיוק כשהוא בא לקבל ממנה את הכסף, בא בנאדם אחד ופשוט דחף את המורה הזקן והבנאדם הזה הוציא עוזי ואיים על הפקידה... הוא לא רוצה כסף, הוא רצה שיעלו אותו לאוויר הכוונה ברדיו אחד(הרדיו הזה היה די מפורסם) אז הוא רצה שישמעו אותו ברדיו, אני חושב שהוא רצה בכך בגלל שאף אחד לא מקשיב לו וכל מיני דברים והוא רצה שישמעו אותו אומר את זה, קואי צ´י קינג הגיע עם פיטר בנו לשם עם המשטרה והמשטרה הקיפה את הבניין. המשטרה ניסו להתקשר אליו אבל קואי צ´י קינג ללא היסוס נכנס לתוך הבנק, והתחיל לדבר עם הבנאדם הזה שבעצם לא רצה כסף הוא רצה שיתחילו להקשיב לו בחיים ולא כל הזמן לנצל אותו וכל מיני דברים כאלה... בקיצור הוא בא אליו ושיכנע אותו והוא הביא לקואי צ´י קינג את העוזי... עכשיו כל זה קרה חמש דקות. לאחר הסצינה הזאת הגיע הרדיו בו הבנאדם הזה רצה שיעלו אותו לאוויר והציע לקואי צ´י קינג לבוא לשידור עם בנו, בקיצור עם נענו להצעה ובאו והתחילו לשאול אותם שאלות וכל מיני דברים והם ענו. הייתה אחת שכל הזמן התקשרה, דרך אגב קואי צ´י קינג היה מפורסם בגלל מה שהוא עשה בבנק, בקיצור היא אמרה לו שהיא בודדה והיא מחפשת מישהו אז הוא אמר לה את לא בודדה, את עדיין לא מצאת את הבנאדם הנכון לך ובקיצור היא אמרה לו בסוף הזיחה אני בעצם רוצה אותך... הוא לא הבין כל כך... אבל המנהל אמר לזאתי שהתקשרה תשמעי אנחנו לא שירות שידוכים פה, אז ניתקו אותה... בקיצור זה היה שעת שאולין ובנו השוטר משהו כזה... ופתאום התקשר מישהו ואמר שהוא לא מרוצה מהחיים שלו הבנות שלו לא אוהבות אותו והאישה שלו גם לא, דרך אגב האיש הזה גרוש מאישתו, והוא אמר שהם רק מנצלים אותו, והבנות שלו לא קוראות לו אבא ולא מחשיבות אותו כאבא, אז בקיצור הוא התקשר לרדיו הזה ודיבר עם פיטר וקואי צ´י קינג, בינתיים קואי צ´י קינג ניסה לדבר איתה ופיטר ניסה לאתר מאיפה השיחה כדי שהוא יגיע בזמן ולא יקרה משהו למשפחה, בקיצור קואי צ´י קינג לאחר דיבור עם הבן אדם לבסוף הצליח לגרום לכך שהוא לא ירה במשפחה שלו ולא בו(הוא החליט אחרי זה להרוג את עצמו אבל קואי צ´י קינג הצליח לשכנע אותו). לפני שאירעה כל האירועים האלה איש אחד היה אמור להיות ברדיו ולייצג את עצמו ואת החבורה שלו אני לא זוכר מה הם רצו בדיוק לייצג, בקיצור הוא היה אמור להיות המקום קואי צ´י קינג ובמקומו שמו את קואי צ´י קינג ואת פיטר, והוא התרגז על הרדיו והחליט להשתלט עליו(זה קרה לקראת סוף הפרק) אז בקיצור כאשר קואי צ´י קינג הצליח לשכנע את הבנאדם הזה לא לריות בעצמו אז פתאום הגיעו אנשים והתחילו לרביץ ולנסות להשתלט על הרדיו הזה, הם תפסו את המנהל אך קואי צ´י קינג היה שם וכיסח 15 אנשים בבת אחת, ואז הגיע פיטר ועזר לקואי צ´י קינג וגם כיסח כמה, ובקיצור הסוף היה טוב הם הצליחו לנצח את האנשים שניסו להתשלט על הרדיו ופיטר עצר אותם. אני מקווה שלא שכחתם מהאישה שרצתה את קואי צ´י קינג, אז ככה היא התקשרה שוב, והוא היה שם עם פיטר כאשר הוא עצר את האנשים, והוא ענה לי והיא אמרה לו שהיא תפגוש אותו והוא אמר לה שהוא חושב שהם לא מתאימים, וככה וככה.... ובקיצור אילו קטעים היו בסוף, דפקה בדלת של הבית של קואי צ´י קינג בחורה בת 20 משהו כזה כוסיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת............. ופיטר גם היה שם, פיטר שאל את אביו לפני היציאה למה אתה מתלבש יפה, לאן אתה הולך?? אז בדיוק היא דפקה בדלת, ופיטר אמר לו אבל חשבתי שאמרת שאתם לא מתאימים וקואי צ´י קיג אמר לו אז כנראה שאנחנו כן......
לסיכום ניסתי להעביר לכם פרק וזה לא קל להיזכר בכל פרט אז תתחשבו בכך אם אני טועה... סיכום הפרק: -קואי צ´י קינג הצליח לשכנע איש אחד שהשתלט על הבנק לא ללירות, וגם הצליח עם האיש שרצה לירות במשפחה שלו ולהתאבד. -קואי צ´י קינג ופיטר היו ברדיו ושאלו אותם אנשים שאלות. -קואי צ´י קינג כיס את האנשים שרצו להשתלט על הרדיו, ואז הצטרף פיטר ועזר לו וגם כיסח אותם. -לבסוף קואי צ´י קינג יצא עם כוסית....... אז אתם רואים למה טוב להיות מאסטר שאמבאלה.... היי בטח לבן יש מלאן כוסיות.....
בגלל אני הצטרפתי לחוג....
אם לא הבנתם זה היה בצחוק!!!!!
שלכם באהבה, עידודודו הלוחם שניסה להעביר לכם פרק מהסידרה

אושר מ

New member
טוב. אני חושבת שזה קוואי צ´יי קיין

אבל מי מצליח לזכור את כל השמות האלה? הם גם בדר"כ לא מזכירים את כל השם.

אושר מ - ברוכה הבאה לפורום של

"שמבאלה - אקדמיה לקונג-פו". פורום זה נועד גם לתלמידים של שמבאלה (מעין פורום פנימי להחלפת דיעות, תרגילים, חוויות וכל דבר אחר) וגם למי שאיננו לומד קונג-פו (כמוך, למשל), שיכול גם הוא להיעזר ולעזור לנו כאן. השם הוא קוואי צ´אנג קיין - אביו של פיטר קיין ובנו של מתיו קיין. והרוקח הזקן, שגם הוא שאו-לין, שמו הינו לאו סי. את אוהבת את הסדרה הזאת?

אושר מ

New member
אם לא הייתי אוהבת, לא הייתי שואלת, ../images/Emo8.gif

נכון? בכל מקרה - נכנסתי במקרה. פשוט ראיתי את הפורום, כי הייתי בפורום פה ליד, ומשום שאני יודעת מה זה, חשבתי לבוא ולשאול על הסדרה, כי לא ראיתי מלא פרקים. אני זוכרת רק פרק אחד שבו אמרו את השמות של כולם, כמה פעמים. בדר"כ פיטר זה פיטר והזקן הוא המאסטר, וקוואי צ´אנג קיין הוא קיין (או אבא). אולי אני אוכל לחזור לראות את הסדרה בקרוב...זה דווקא יהיה נחמד.

../images/Emo10.gif גם היום אני לא אוכל לראות...

יש היום (!) פרק אם אינני טועה, אבל אני מלמד בשעות האלה. וגם ביום שישי השבוע אני כנראה העדפתי ללכת לפיקניק עם חברים (שלא יכולים במועד אחר), אז אני שוב מפסיד את הפרק של השבוע... אז אשמח אם מישהו יוכל לספר לי אחרי הפרק של היום, על מה זה היה - ובמיוחד איזה דברים מדהימים עשו הקונג-פואים והשמבאלאים הפעם. לא מעניין אותי הקטע של המכות בסדרה הזאת, אלא רק הקונג-פו עצמו, בעיקר בהקשר למאסטר השמבאלה - קוואי צ´אנג קיין. שלך באהבה בן

Kiru

New member
אז אני דווקא כן ראיתי היום!! ../images/Emo13.gif

אחרי הרבה פרקים שהפסדתי. אמנם לא ראיתי מההתחלה, כי הייתי עוד בדרך הבייתה מהשיעור, וגם כשהגעתי לקח לי כמה דקות להיזכר שזה עכשיו (פרס למי שימצא תרגיל לשיפור זיכרון שיעבוד אצלי
), אבל היה פרק מוצלח (כרגיל). מישהו רוצה שאני אספר מה היה?..

בטח!!! ספר, ספר!! מה היה?!?!

מעניין אותי בעיקר הדברים המדהימים שקיין בטח עשה, כרגיל והרבה פחות מכך סיפור הרקע ובכלל לא המכות.

Kiru

New member
סבבה... אז ככה:

סיפור הרקע הוא שקיין (קוואי צ´אנג) ובנו פיטר התארחו בתוכנית רדיו מקומית, שם הם היו אמורים לענות על שאלות מאזינים. מכאן היו שניים (וחצי) סיפורים מעניינים: אחד המאזינים התקשר והתחיל וסיפר לקיין שהוא מיואש, ויש לו רק דרך אחת לצאת מהיאוש... תוך כדי שיחה התברר, שהאיש נימצא בבית של אישתו לשעבר ומכוון אקדח אליה ואל שתי הבנות שלהם. הסיבה היחידה שהוא עדיין לא יורה, היא שהוא מחכה לחבר לחיים של אישתו שיגיע גם הוא. כשפיטר הבין מה קורה, הוא צילצל לתחנה שלו, והתברר ששם כבר מקשיבים ומנסים לאתר את השיחה; אבל קיין לא הסכים למשוך את האיש על הקו, כי הוא אמר שהאיש הגיע להחלטה, ואם לא ייתנו לו רגע לחשוב עם עצמו (על הדברים שקיין אמר לו) הוא יבצע אותה... בינתיים, קבוצה של אנשים מתוסכלים (המנהיג שלהם ניסה לדבר בתוכנית, אבל קיין פחות או יותר השתיק אותו) הכינו את עצמם לפלוש לתחנת הרדיו. האיש מהסיפור הקודם התקשר שוב; הפעם הוא היה קצת יותר מוכן להקשיב, וקיין שיכנע אותו שאם האשה והבנות מספיק חשובות לו כדי לבצע דבר כזה - כניראה שיהיה לו קשה מאוד בלעדיהן. בנוסף, הוא (קיין) אמר שאם הקשר שלו עם הבנות מתרופף, כניראה שיש לו גם אשמה מסויימת בזה (לקיחת אחריות?..). האיש השתכנע, והחליט שהוא רוצה לירות בעצמו; אבל גם מזה קיין הוריד אותו, בטענה הוא חשוב לבנות שלו... ואז פיטר הגיע, ועצר את הכל. במשך כל הזמן הזה, קבוצת המתוסכלים הייתה בדרך לתחנה, והגיעה לשם לקראת סיום הסיפור. קיין הלך מכות עם חלק מהם, חלק אחר ניכנס לתחנה ותפס את העובדים. פיטר הגיע, וביחד האבא והבן הצליחו להתגבר עליהם. ברגעים האחרונים, כשהמנהיג תפס את מנחה התוכנית וכיוון אליו אקדח, קיין חימם את האקדח באמצעות האנרגיה של עד שהאיש לא הצליח להחזיק בו יותר (לחברי הפורום שאינם תלמידי שמבאלה: זה אולי נראה לכם דמיוני, אבל אנחנו עושים את זה הרבה. מה נראה לכם המשמעות של ה"חימום" בתחילת השיעור??
). קטע הסיום היה, כשאחת המאזינות התמהוניות התגלתה כיפהפיה מדהימה שרוצה את קיין... מגניב להיות נזיר שאולין
זהו! אבי

כן אני סיפרתי עליו....

אבל אני סיפרתי עליו לאחר שראיתי אותו לפני שבוע וחצי ולא כל כך זכרתי את הפרטים הקטנים.... אבל בכל מקרה היה יפה לראות שני גירסאות של הפרק שלך באהבה, עידודודו הלוחם

Kiru

New member
זה ביום רביעי,

ב-20:20 בערך (זה קצת משתנה), בערוץ 50 (AXN). שמעתי שיש גם שידורים חוזרים ביום אחר, אבל אני לא יודע...

למעלה