קומפוננט טבלה

קומפוננט טבלה

שלום~ מחפש איזשהו קומפפונט של טבלה המאפשר מיון העמודות בצורה נוחה (מבלי שיהיה צורך בתכנות מסויים....) משהו בסגנון של: שם עמודה (פה יש חץ לכיוון מעלה וחץ לכיוון מטה) ולחיצה עליהם תתן לי את המיון. משהו מכיר אוביקט/componnent שכזה.? תודה מראש...

Trranger

New member
אולי זה מתאים

אני חושב שזה אמור לעשות את העבודה... לא בטוח שזה טוב
קישור מצורף http://www.aspgrid.com/

אוריקס

New member
כמה דברים:

1. הקומפוננטה עצמה לא צריכה להיות ב ASP אלא ב JS צד לקוח. עם קצת מחשבה אפשר לעשות את המיון עם JS ולא להזדקק לשליפה חדשה (אלא אם כן יש לך 800 עמודים). 2. יצירה dataisland ועבודה איתו יכולה להיות אפשרות טובה. יעזור עוד יותר אם תעבוד עם XPath ו XQuery.

תירגום השפה המתוחכמת...:)

:) הלוואיו היה לי הידע כמוך... קצת פירוט על XPATH או XQUERY (המתחיל , יסיים עבודתו ...) DATAISLAND ????

אוריקס

New member
אוקיי

XPATH עושה על קובץ XML פחות או יותר מה ש SQL עושה על דיבי. למשל: אם יש לי קובץ XML כזה-
<library> <book> <name>C# for begginers</name> <GenreNum>1</GenreNum> </book> <book> <name>harry potter</name> <GenreNum>2</GenreNum> </book> <book> <name>ASP for programmers</name> <GenreNum>1</GenreNum> </book> </library>​
אם אני ארצה לשלוף את כל שמות הספרים השאילתא שלי תראה כך:
/library/book/name​
שליפת הספרים שהז'אנר שלהם הוא מחשבים (כלומר מספר הז'אנר הוא 1), תראה כך:
/library/book[genre=1]​
אני מניח שהדוגמא מובנת... QUERY זו בעצם הדרך שאתה מפעיל בה את QPATH. אתה יכול לעשות גם דברים עמו לולאות אבל לא נכנס לזה... בקשר ל data island - data island זה בעצם בלוק נתונים. XML island זה data island שמורכב מ XML. אני מצרף דוגמא, באדיבות הילדה בלבן...
<xml id="oXML"> <?xml version="1.0"?> <root> <person> <name>Inbal</name> <phone>45754</phone> </person> <person> <name>Moshe </name> <phone>347548</phone> </person> <person> <name>Nachum</name> <phone>8655787</phone> </person> <person> <name>Eli</name> <phone>866747698</phone> </person> <person> <name>Nir</name> <phone>34576874</phone> </person> </root> </xml> <table border="1" datasrc="#oXML"> <tr> <td><span datafld="name"></span></td> <td><span datafld="phone"></span></td> </tr> </table>​
כמובן שאתה יכול לפתח את זה וליצור את ה DATA ISLAND דינאמית ע"י ASP.

למעלה