קומיקס ישראלי חדש!

plan-b

New member
קומיקס ישראלי חדש!

PLAN-B עיתון קומיקס אלטרנטיוי דו-חודשי גליון מספר2 יוצא בסוף אוקטובר ניתן להשיג ב-קרמבו רקורדס שינקין קדמת עדן קינג ג´ורג´ גלריה קצמן דיזינגוף פרוזה דיזינגוף תולעת ספרים באזל כולם בתלאביב או פנו אלינו[email protected]

NuckBunnies

New member
סבבה

אני באמת צריך להבדוק את קרמבו כל הזמן אומרים שיש שם דברים שאני רוצה כמו תקליטים וכאלה NuckBunnies שתוהה למה ומדוע הפורום מת בלילה לאחר ששקק כל כך ביום

NuckBunnies

New member
אה

ותוכל אולי לנמק לפרק ולהסביר מה יש בעיתון? קצת על הקומיקס? מי מצייר? מידע בסיסי יהיה נחמד. NuckBunnies שמתגעגע לחורף

gl

New member
ראית את זה בפסטיבל הקומיקס

שהיה בסנימטק לפי דעתי זה לא משהו GREEN LANTERN על טעם ולא על ריח אין להתווכח

gl

New member
היה גדול

בהתחלה הייתי אמור להיות רק ביום השני אבל נשארתי אצל דודה שלי בת"א והייתי גם בשלישי חבל שזה רק פעם בשנה
היה שם מלא דוכנים ומחליפים בייהנהם היו: דוכן של קלפי החלפה (טריידינג קראדס), דוכן של עולם הקומיקס (הוא היה מפוצץ וכל הזמן היו סביבו אנשים והיו שם לפחות 7000 חוברות מכל הסוגים : קרואו וואצ´מן מלחמת הכוכבים גרין לנטרן (אלא מה?) ספרים ות´ור הכל היה גם דוכן של גיליוטין (נכון שעכשיו כל מה שאני יגיד ישמע קטן?) מוציאי פיפוש ופינת מחשב עם פיפוש חלום שהתגשם והאתר נונסנס כמובן שהיתה פינק אורי פינק וכתיבת קומיקס משלך היו מלא הרצעות של צבי קוייש (אספן ידוע ומכובד), אורי פינק ונימי נים (נימרוד רשף) שכללה גם הפתעה ושל מישל קישקה על טינטין והיו גם סדנאות של פינק ושל שומליק ורבים טובים בסוף הערצאה של צבי קוויש הוא חילק קומיקס חינם שהיה לו על השולחן ונימי היה שם אז בהרצאה שלו (יום אחרי זה) הוא עשה אותו הדבר GREEN LANTERN אהה כן גם היו סרטים מצויירים חלק מגניבים (פרד המפורסם וקרטון נטוורק) וחלק היו דכאוניים (סבא ואיש השלג)

NuckBunnies

New member
אלוהים

איך שהייתי רוצה להיכנס לספריה של נימי... יש לו איזה חדר מלא אך ורק בקומיקס... *מזיל ריר* NuckBunnies

gl

New member
מילא של נימי

שהכי ישן שלו זה מ83 אבל לצבי קוייש יש 250,000 אלף קומיקסים ומחסן מפוצץ GREEN LANTERN בתקווה רבה צבי קוויש הבא

NuckBunnies

New member
לי יש קומיקס מ1977

What If #2 "מאיזה שנה הקומיקס הכי עתיק שלך" זה באמת לא מדד. NuckBunnies

gl

New member
דרך אגב

שמה נחשפתי לראשונה לקומיקס אמיתי אמיתי למרות שתמיד אהבתי את הז´אנר ומאז אני קונה ומזמין מכל חור קומיקס GREEN LANTERN ההפתעה הסודית תתגלה בשבוע הבא כשהיה מנהל

gl

New member
איזה קומיקס יש לך מה 77

אני לא אומר שככל שיש לך יותר ישן יש לך יותר טוב אני התכוונתי שהוא התחיל רק ב83 לאסוף וצבי קוייש התחיל בגיל 8 משמע לפני בערך 25-30 שנה ואני חושב שיש לא קומיקסים מלפני GREEN LANTERN אבל בכול זאת 250 אלף קומיקסים

NuckBunnies

New member
קומיקסים בצורה של חוברות?

יש מתחילת המאה. מרבל נוסדו ב1939 (אחלה שנה למין האנושי הא?). DC יותר ישנים. וחוץ מזה נימי התחיל לאסוף קומיקס בערך בגיל 10, והוא יותר צעיר ככה שיש לו פחות שנים של אסיפת קומיקסים. לעומת זאת, השנים לא חשובות, אלא כמה כסף אתה משקיע בשנים אלו. תן לי מספיק כסף ותוך חודש יש לי יותר קומיקסים משניהם יחד
גרין לנט´רן זה ב-ה-ח-ל-ט לא הקומיקס הישן ביותר. אני אבדוק ואביא לכם את התאריך של המוסף הראשון שלו. NuckBunnies שמתחיל להתחרט על זה שלא קנה בלונדון גם את IceMan #1 שכרגע סיים לקרוא און ליין...

gl

New member
אל תתאמץ זה היה בערך שנת 42

בפרוץ מלחמת העולם השניה (התערבות אמריקה) אם אני אתם לך 5 מיליארד דולר אולי ואני חוזר אולי יהיה לך יותר מנייהם יחד. ברור שגרין לא היה הראשון למרות שהוא היה בג´יי אס איי (החבורה הראשונה) אם אני לא טועה הקומיקס הראשון של די סי היה סופרמן שהופיע לראשונה בחוברת של (dc(datctive comics והיו לו כולו 16 עמודים מתוך 33 (
) הרוב היה פרסומות. אגב בjsa שעדיין ממשיכים להוציא חוברות (משנות הארבעים) היו בין השאר הוקמן, גרין לנטרן ,גירסה מוקדמת של באטמן (נראה לי ) , פלאש עם סיר על ראש ועוד... GREEN LANTERN ישן אבל לא הראשון

למעלה