קולות תקתוק ביחידה הפנימית -תדיראן

• פותח הנושא 1030
  • פורסם בתאריך

1030

Member
יוסי שלום
שלחתי לך מייל בפרטי עם כל הנתונים הרלוונטים. כולל מס' הנייד שלי. אשמח לעזרתך. תודה.

1030

Member
יוסי שלום.
שלחתי לך במייל פרטי הודעה (מפתיעה) שקבלתי מחב' תדיראן.
אשמח לתשובתך. תודה.

יוסי זיו1

Active member
אתה לא משלם שקל, הכל על תדיראן ,אותי לא הפתיע אני יודע להיכן לגשת וגם קיבלתי ממנו הודעה ב11 שבטיפול,למעשה אם היית לקוח שלי ההחלפה הייתה מתבצעת מידית .רק תעדכן כאן את החברים על ההתקדמות.

1030

Member
יוסי שלחתי שאלה נוספת בפרטי על מהלך ההתקנה . תודה.

1030

Member
יוסי, אכן אקבל מאייד חלופי תמורת "המאייד המקשקש " . מקווה שיהיה חדש מהניילונים ולא כזה שהוחזר ומעבירים אלי. העיקר שיהיה שקט. תואמה הובלה לשבוע הבא.
אעדכן בהמשך. תודה צדיק!

1030

Member
יוסי שלום. היחידה הפנימית(מאייד) התקבלה היום. התקנה כנראה ביום ב'. אעדכן. תודה!

1030

Member
לפורום הנכבד ולכל הסקרנים : בעזרתו של הצדיק יוסי זיו הוחלפה יחידה פנימית עצבנית של מזגן תדיראן ונראה לפחות כרגע שהמשימה הוכתרה בהצלחה.

שלחתי לו בפרטי את תודתי.
בריאות לכולם.

GoldenEyes

Well-known member
לפורום הנכבד ולכל הסקרנים : בעזרתו של הצדיק יוסי זיו הוחלפה יחידה פנימית עצבנית של מזגן תדיראן ונראה לפחות כרגע שהמשימה הוכתרה בהצלחה.

שלחתי לו בפרטי את תודתי.
בריאות לכולם.
אכן התערבותו של יוסי מועילה ברוב המקרים , ויש לו את הקשרים הנכונים
גם לי היו בעיות עם המזגן של תדיראן , חדש דנדש חודש אחרי התקנה , ומשום מה תדיראן חייבת לטרטר , גם אותך טרטרו לא מעט.
רק אחרי התערבותו של יוסי דברים זזים , וחבל שכך מתנהלים בשירות הלקוחות

1030

Member
על זה נאמר שיטת המצליח. העלו בימים אלו פרסומת בטלוויזיה למזגני תדיראן. השקיעו לא מעט כסף. עוד "לא נפל להם האסימון" ששירות לקוחות טוב ומבין שווה לא פחות מפרסומת בטלוויזיה. מקווה שמישהו מהם קורא תגובות אלו. חורף חם חברים ובריאות.

למעלה