קולות של דממה

צייר

New member
קולות של דממה

קולות של דממה בוקעים מן השממה משק כנפיים מפלח את הדממה לבי פועם ושואל היכן את אהבתי אותך אני צריך במצוקתי אספי אותי לתוכך עטפי אותי באהבתך יד שולח לעזרה של אהבה ליבי אבד בריק של דממה צייר

בטח תימצא מישהי שתאסוף אותך|פר

צייר.
השיר ממש מפלח את הדממה.

נישא על גבי החלום

על כתפי אינה יושבת יונה מגע כנף פרפר נגוז, הלך ונעלם ההלך זה לאסוף צוף חייו מפרח או הנשאה כנף ללקט גרגרים למחייתה? קל הוא משקלי ולאיטי הנני ממשיך בדרכי מהירות ממני והלאה נישא על גבי החלום לא תעבור חלקיק שניה נוספה ועל כתפי רוטט הנף כנף פרפר שבא שוב ביעף החזר ההוא אותו דבר? או אחר הוא? הוא פרפר ומשובב את רוחי

אז אתה לא חוף מבטחים, נכון?

אין יונה , רק פרפרים? ברוך הבא דוד. אני יונה הכתפיים של בעלי רחבות ואני שמחה שיש לי חוף מבטחים להגיע אליו ולנוח .

היי ../images/Emo6.gifיונה יונה פעמנונה...

זה הנושא היומי?...יונה חשבתי מסמלת שלום... חפש דרור .. יונה עם עלה של זית.... חוצה מזה עלי היונה אפעם לא ישבה רק חירבנה...

שרונהה

New member
איזה יופי דוד גילאור....

אהבתי.... "כתפיו הן כתפיך.... החוף אצלך... המנוחה בתוכך"

ולמה אני אפפעם לא חולמת על יונים?..

זכרים?... יון זה הזכר של היונה?...למה תמיד יונה היא נקבה?... ואם מדברים על יונים תגידו לי למה הם סותמים לי את המרזבים בבית ועושים לי בלאגן כזה וליכלוך על הגג משהו יכול לתת לי עצה בבקשה ברצינות איך פותרים את בעית היונים וקיני היונים על הגג?

:-או מזמינים את הידיד של פורפורה../images/Emo9.gif

שיקח אותם לעשות הילינג לאשתו.... זה בערך כמו ששמעתי שאם זורקים את האלמיניום מהבית הזכרון משתפר ... אז אין לי כלים מאלמיניום יותר אז למה למה למה אני עוש שוכחת?... יונים זה טוב לזכרון?.... טוב הלכתי ...

gilan

New member
מזמינים את יוּאִן החבר הסיני שלי../images/Emo123.gif

ומרשים לו לטפס על הגג ולקחת את כל הגוזלים.... הוא מה זה מת על גוזלים של יונים ( לארוחת ערב )...

Aדמונִית

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo39.gif דוד - להיות "נישא על

גבי החלום" מילים שאומרות לי טוב. אהבתי. בקר טוב יום טוב.

לצייר - קולות של דממה אחרת

התירו לזמן כי יחלף הניחו לעת כי תשטף באפיקה, לא רמז-קול! לא ניד-רצון! לא מועקת-שתיקה! וחשתם כמוני עתה כי זמר לעת, ונשמה, וכח קדמון ועצמת אין-שעור לנהרי הדממה. התירו לזמן/מ. טבנקין

שרונהה

New member
פלגגגגגג../images/Emo24.gif

נשמתי את נהרי הדממה של טבנקין.... מודה לך על שאת מאפשרת לו להגיח לכאן מדי פעם.....

למעלה