קווים לדמותו של יוסי שניר

מצב
הנושא נעול.

אדיה

New member

(הלא הוא מנכ"ל רכבת ישראל). ה"כתבה" הבאה, ממש נלעגת על גבול הביזאריות, התפרסמה ב"עיתון" המקומי של מעריב לראשל"צ. יש לקוות שבגרסה המודפסת של ה"עתון" צורפה שקית הקאה... לגזור ולשמור...

איליה.

New member
והרי ידיעה שהגיעה זה עתה.

(הלא הוא מנכ"ל רכבת ישראל). ה"כתבה" הבאה, ממש נלעגת על גבול הביזאריות, התפרסמה ב"עיתון" המקומי של מעריב לראשל"צ. יש לקוות שבגרסה המודפסת של ה"עתון" צורפה שקית הקאה... לגזור ולשמור...
נראה כי מנכ"ל הרכבת יוסי שניר לא יהיה מסוגל ללכת מספר ימים. כי הלשון של עורך זמן מקומי ראשון תקועה לו כל כך עמוק בתחת שקשה להוציא אותה משם.

אדיה

New member
נהדר, איליה!

נראה כי מנכ"ל הרכבת יוסי שניר לא יהיה מסוגל ללכת מספר ימים. כי הלשון של עורך זמן מקומי ראשון תקועה לו כל כך עמוק בתחת שקשה להוציא אותה משם.
נהדר, איליה!

fireman

New member
וואלה מילים כדורבנות

וואלה מילים כדורבנות
תתקשרו למנתח לחלץ את הלשון של הכותב מהתחת של שניר

raminec

New member
אם הוא כל כך תותח וכו´

אם הוא כל כך תותח וכו´
אז למה לרכבת ישראל יש כ"כ הרבה בעיות עם לוחות הזמנים שלה? נראה לי שלרכבת צפויה ירידה בכמות הנוסעים עקב הבאלאגן שהולך פה בזמן האחרון. משום מה נראה לי שהכתב קיבל את החומר מוכן מראש מיוסי שניר או משהו.

כדורית

New member
(רודי מקורלי) אותי מעניין

אם הוא כל כך תותח וכו´
אז למה לרכבת ישראל יש כ"כ הרבה בעיות עם לוחות הזמנים שלה? נראה לי שלרכבת צפויה ירידה בכמות הנוסעים עקב הבאלאגן שהולך פה בזמן האחרון. משום מה נראה לי שהכתב קיבל את החומר מוכן מראש מיוסי שניר או משהו.
(רודי מקורלי) אותי מעניין
אם הכתבה של הלקקן תבוא לידי ביטוי בתלוש המשכורת שלו או שמא בתפקיד ביצועי שאותו יקבל בעוד מספר שנים...

כדורית

New member
(רודי מקורלי) קווים לדמותו -תרתי מש

לטובת הענין

לטובת הענין
נקווה שיש לו מחויבות מספקת למערכת וכישורים מתאימים של מנהל, ואם כן רצוי מאוד שיהיה לו דימוי ציבורי ותקשורתי חיובי. הרכבת זקוקה למישהו המסוגל לסחוף את המדינה כולה לתנופה אדירה של השקעות בתחום זה, ולוא כדי להדביק את הפער והפיגור שהצטברו בהשוואה לארצות אחרות...

אדיה

New member
הצרה היא שכתבות מסוג זה רק מזיקות

לטובת הענין
נקווה שיש לו מחויבות מספקת למערכת וכישורים מתאימים של מנהל, ואם כן רצוי מאוד שיהיה לו דימוי ציבורי ותקשורתי חיובי. הרכבת זקוקה למישהו המסוגל לסחוף את המדינה כולה לתנופה אדירה של השקעות בתחום זה, ולוא כדי להדביק את הפער והפיגור שהצטברו בהשוואה לארצות אחרות...
הצרה היא שכתבות מסוג זה רק מזיקות
לדימוי הציבורי שלו. הן מרמזות שעיקר מעייניו הם בביצה המקומית של ראשון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה