קווים בחיפה

מצב
הנושא נעול.

אייל_18

New member
קווים בחיפה

קווים בחיפה
א. המרכזית של חיפה זה בת גלים, נכון? ב. איפה נמצא ביה"ח 10? ג. איך מגיעים מהמרכזית לביה"ח 10? ד. מה זה קווים 5, 5א ו-26? תודה !

K85

New member
קווים בחיפה

קווים בחיפה
א. המרכזית של חיפה זה בת גלים, נכון? ב. איפה נמצא ביה"ח 10? ג. איך מגיעים מהמרכזית לביה"ח 10? ד. מה זה קווים 5, 5א ו-26? תודה !
קווים בחיפה
התחנה המרכזית הישנה של חיפה היא בבת גלים אך חשיבותה עומדת לרדת בקרוב עם פתיחת התחנה המרכזית החדשה בחוף הכרמל. בנוסף יש גם את מרכזית המפרץ שהיא בעצם התחנה המרכזית של קווי הקריות והצפון שלא מגיעים עד מרכז העיר. (בעבר הגיעו) קו 5 הוא קו גרנד קניון-העצמאות דרך מרכז הכרמל. לא ידוע לי שיש קו 5א. קו 26 הוא קו הדר (רחוב הנביאים)-שפרינצק-העצמאות. אין לי מושג איפה זה ביה"ח 10 ולמעשה לא ידוע לי על בי"ח בחיפה בשם הזה אבל אולי מישהו חיפאי יודע. (אני לא גר ממש בחיפה אלא רק באזור.)

Weird Eyal

New member
אני יודע שקו 3 מגיע ונראה לי שגם קו

קווים בחיפה
התחנה המרכזית הישנה של חיפה היא בבת גלים אך חשיבותה עומדת לרדת בקרוב עם פתיחת התחנה המרכזית החדשה בחוף הכרמל. בנוסף יש גם את מרכזית המפרץ שהיא בעצם התחנה המרכזית של קווי הקריות והצפון שלא מגיעים עד מרכז העיר. (בעבר הגיעו) קו 5 הוא קו גרנד קניון-העצמאות דרך מרכז הכרמל. לא ידוע לי שיש קו 5א. קו 26 הוא קו הדר (רחוב הנביאים)-שפרינצק-העצמאות. אין לי מושג איפה זה ביה"ח 10 ולמעשה לא ידוע לי על בי"ח בחיפה בשם הזה אבל אולי מישהו חיפאי יודע. (אני לא גר ממש בחיפה אלא רק באזור.)
אני יודע שקו 3 מגיע ונראה לי שגם קו
5 קו 5 יורד או עולה את דרך הים? כי אם כן אז הוא מגיע לשם הכי פשוט זה להגיע לחיפה ןלשאול במודיעין של התחנה המרכזית

Weird Eyal

New member
ד"א ביה"ח 10 זה בית חולים צבאי

קווים בחיפה
ד"א ביה"ח 10 זה בית חולים צבאי

תשובות לכל השאלות

קווים בחיפה
תשובות לכל השאלות
א.כשאומרים תחנה מרכזית חיפה, מתכוונים לבת-גלים ב.ביה"ח 10 נמצא בקצה התחתון של דרך הים בחיפה ג.מתחנה מרכזית קווים 5, 5א´ (מקו 26 יש הליכה ברגל) ד.קו 5 - רח´ העצמאות - גרנד קניון (עד מרכז הכרמל בבוקר) קו 5א´ - תחנה מרכזית - בי"ח 10 (כמה נסיעות בבוקר בלבד) קו 26 - רח´ העצמאות - רח´ הנביאים, דרך: שפרינצק, כרמל צרפתי הערה: קו 3 לא רלוונטי, כי הוא עושה סיבוב ענק בין ת"מ ובי"ח 10

מצב
הנושא נעול.
למעלה