קהל בכוכב נולד

Deanb

New member
קהל בכוכב נולד

תגידו, מי כאן היה קהל בצילומי התכנית באולפן? אם כן, באיזו תכנית ואיפה בערך ישבתם?

אם ההיתי בקהל שמויאל היה

הוא כבר לא היה מופיע יותר...חחחח.... ההיתי מושכת אותו החוצההה חחחחחחחחח סתם אמן וההיתי..אני מתה להיותתתת

ariel tad

New member
אח שלי היה...

כמה פעמים הוא הלך משיעור תיקשורת בבית ספר שלו הם הולכים למלא תוכניות מהבית ספר איזה כיף! ליצפאן,ליאיר לפיד,לאיפה אתה חי (שסקעתוש היה!!!!!!!!!!),ולכוכב נולד בטח היה עוד אבל אני לא זוכרת ולכוכב נולד אפשר להיכנס מגיל 16 ומעלה (זה מה שהוא אמר לי לפחות)

אח שלי ואבא שלי היו..

בתוכנית של שירי ג'קי וסשה.. כי אנחנו מכירים את שירי.. ואני ממש רציתי ללכת..אבל מעל גיל 16 איפשר..{גם אח שלי לא בן 16..רק באפריל..אבל הוא בהחלט נראה..}

MoRaN SaShA

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

איייילתתתתתתתתת עכשיו אומרים?!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אייייייייילתתתתתתתתתתתת שיספרו לי אאאאאאאאאאאאאאאאא איזה כיף להםםםםםםםםםםםםםם אאאאאאאאאאאאאאאא

חחח

ידעתי שזה יבוא..
הם הלכו בשביל שירי..איזה מקסימה היאא..
הם היו עם שלטט ענקק..

MoRaN SaShA

New member
לא סובלת את שירי.. תסלחי לי..

אבל הבחורה לא יודעת להפסיד בכבוד וזה עצוב..

20508080

New member
שירי אלקבץץץץ מדהימה!!!

בואנה היא שרה ממש יפה והיא ריגשה אותי מאוד עם הביצוע לקשה בלעדיך! חוצמזה היא נראית חמודה מאוד..... ולדעתי, סלחו לי, היה לה את הביצוע הכי טוב מהשלישיה שלה וזה באמת מרגיז שהיא הפסידה... אני מבין אותה על זה שהיא לכלכה על השיטת הצבעה, ובתכלס כולם יודעים שזה נכון ורק לה היה את האומץ להגיד את זה! גו שירי!

20508080

New member
עם כמה שאני אוהב את סשה, שירי צדקה

היא אמרה שכל הפוקוס היה על סשה, וזה נכון! וגם בצדק.. :) אבל אפשר להבין אותה כי היא הרגישה שלא נתנו לה יחס שווה..

MoRaN SaShA

New member
ממש לא!

איזה שטויות! הפוקוס על סשה כי היא כישרון אמיתי והיא משכה את המצלמות אבל שירי דיברה על התוכנית! לא על התקשורת ובתוכנית שום פוקוס! היא טענה שצילמו את סשה יותר וזה שתלך לקיבינימט השירי הזאת גם כן אין לה קול..

בר2י

New member
אייליתו'ששש איפה היית כל היום??

או שאולי זה קשור לגמד ולענק?
חח התגעגעתי..מה חדש??

חחח כיף לווו../images/Emo9.gif

למרות שאני רואה אותו כל שבוע
אבל גם כיף לו בגלל סשה
חחח

יונתן777

New member
אני הייתי בן 11 שהלכתי

אבל זה כי זכיתי בMY MUSIC מקום ראשון בחידון.. חחח... וגם לקחו אותי לסיור מאחורי הקלעים ונפגשתי עם כל הכוכבים הנולדים

יונתן777

New member
היא נחמדה

היא הייתה בין היחידות שהצטלמה ודיברה שעה עם המעריצים (ובעיקר מעריצות). לא כ"כ יצא לי לדבר איתה.

למעלה