קדימה...

בייביUE

New member
קדימה...

בייביUE 21/07/2003 אינני מבין את מסתורי הלב וגם את המניעים שמאחורי אנשים יודע אני כי לפעמים הלב כואב ובתוכנו רוצים להיות מכונסים לא טוב היות האדם לבדו, כך אומרים אך בקולם של זרים איננו שומעים רוצים רק לבד להיות ולהוציא מהראש את כל המחשבות נפגענו בעבר ונפגע שוב בעתיד אך תמיד יש משהו שאותנו מחזיק אך הכאב הפעם גדול מתמיד כאב כזה שלנו הוא מזיק אם נפקח את העיניים וסביב נסתכל נראה את אשר נתן לנו האל ומדוע אין עיניים בעורפנו על מנת שנוכל לראות את עתידנו אילו רצה האל שעל העבר נסתכל היה מעניק לנו את היכולות יכולות שאת העיניים לאחור נגלגל אבל אז היינו רואים רק שחורות מלפנים העיניים שלנו נמצאות ולפעמים לצדדים הן פוזלות אך תמיד למקום אחד הן חוזרות המקום ממנו רואים רק טובות אז מספיק להסתכל אל העבר נפקח את העיניים וקדימה נצעד איננו יודעים מה טומן המחר אך נוכל תמיד לצעוד יד ביד

sh53

New member
../images/Emo79.gif ../images/Emo79.gif ../images/Emo79.gif אהבתי ../images/Emo9.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

../images/Emo140.gif

מקפיצה-כדי שעוד יוכלו להנות מהכתיבה היפה!

../images/Emo16.gif

כשהלילות באוגוסט קרים כמו גם הימים נטולי הזוהר אתה כותב את עצמך לדעת לאור להבת הנר הקרה בוכה את דרכך לשינה שינה נטולת מגע-גוף וריח אישה אז אתה נזכר בתמונה המעורפלת ובימים עתירי האור שלפני ההתפכחות. לא הלילה, לעולם לא. קן, השיר הזה שלך

sh53

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

נוי אנו כאן תמיד איתך. מצטערת שאת עוברת את כל זה. מאחלת לך שיהיה לך הכי טוב שבעולם

LMOL

New member
נוי....

נותרתי ללא מילים.. הכתיבה שלך מדהימה אותי כל פעם מחדש הצלחת לרגש אותי שוב...

למעלה