קדימה חברים,

קדימה חברים,

(בעקבות הכתבה של חרדים נט), מישהו מוכשר רוצה לכתוב על תסמיני ה `חרדיה הגולשת`?? זה יהיה (מתאפקת לא לומר חזק) יפה,ולא אפרורי מסגריות..

פיקצר

New member
אלא מלוכלך ממיקאפ...

צריך איזה בחורה גזעית, שתסמן לנו את התסמינים...

גלית99

New member
הא הא..!

קודם נקה את עורפך מהקשקשים שדבקו בו, החלף את החולצה שקצות שרווליה בגוון צבע השמים הלילי ושקמותיה בירקרק חרוץ, שים קצת בושם מבית דונה קארן צחצח את שיניך, ואזזז נדבר... טוב. טוב איי סתם צחקתי.

פיקצר

New member
את רוצה שאני יאמר שאת גזעית...?

אבל תצטרכי לכתוב חיבור משלך!!!

ה`גולשת החרדית`

היא בדרכלל בחורה משכילה,אם כי מסוגלת לדסקס שעות על נושאים טפשיים.. *היא תמיד תאמר על עצמה שהיא לובשת `רק` מותגים.. *אם תראו כותרת,או תוכן הודעה עם אותיות משוכות, תדעו שזו גולשת(לא גולש) *היא לא ממש מתמצאת בספורט,אבל אם היא תדע איזשהו פרט קטן,היא לא תפסיק להתגאות בזה.. *היא הרבה פחות קטנונית מבחורות שאינן גולשות... *רובן מספיק בריאות מכדי שיהיה להן עבר פלילי בתסבוכים.. *יותר מ חצי כיתה שלה כבר מאורסת.. *היא תתקן אותך בשמחה על שגיאות כתיב *היא לא תכנס למריבות ולויכוחים גבריים... *היא שנונה *כשהיא מדברת על תקנון ואורך חצאית,המילה סנטימטר תופסת אצלה צביון.בנושא הזה היא מוכנה להיות הכי קטנונית בעולם(איזה עובי של פס שחור...) *היא מאד פמיניסטית...(זהירות) *היא הרבה פחות פעילה בנושאי חדשות ושרשורי ריבים.. *היא בדרכ לא מורה,או לא סובלת הוראה *חלים אצלה אחד מ 2 התנאים:או שיש לה רישיון,או שהיא בתהליכי רישיון. יש לכם להוסיף???

אם הייתי כותבת,שהיא היצור הכי

קטנוני שיש,הייתן סוקלות אותי. ביקשת? הנה קבלת

ז X ר ה

New member
חלילה, אדרבא!

שנהיה מודעות לחסרונות שלנו.... אין בנ"א מושלם, בטח לא גבר

ב מ ב י

New member
ושכחת

שהיא שומרת נגיעה ולכן לא מתכתבת עם בנים. רק פקוח נפש של טעות כתיב. או להעמיד דברים על דיוקם. או להראות שהיא חכמה יותר. אבל ממש שיחה היא מתנזרת.. אבל תעקוב אחרי כל שרשור. ובעיקר שכחת שהיא בלש גשש תנסה לברר לחפש מי האדם שמסתתר אחרי הניק מהיכן ולאן פניו. וניתוח עם החברות על כל אחד

רכילות פשוטה

מדסקסות על כל ניק בניכם. אכן די צפוי. נשים רכלניות. גם אם הם במעטה של קידמה טכנולוגית.

למעלה