קבלת שבת ושאר ירקות

Gefen

New member
קבלת שבת ושאר ירקות ../images/Emo48.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

חברים יקרים, אני שמחה לפתוח לראשונה בפורום את מסורת קבלת השבת
מידי יום שישי נפתח פה שרשור חגיגי אליו אני אכניס קצת סיכומיישן, ענייני מנהלה, הודעות לחברים, בקשות מיוחדות וכד'... לסיכום זה אתם מוזמנים לשרשר תגובות, סיכומי שבוע משלכם, כיד הדמיון הטובה עליכם.. ברכות
בשעה טובה אנחנו מציינים היום עשרה ימים להולדת הפורום! (איזה גיל עגול ..) אני מאחלת לפורום הזה שיעלה ויפרח ויזכה להרבה ימים טובים.
ברכות לכל המצטרפים לפורום - אני יודעת שחלקכם הגיע אלינו רק לאחרונה ולא רגיל לממשק של תפוז. אז הבשורה הטובה - שמתרגלים, ואחר כך הכל הופך להרבה יותר פשוט ואפילו מאוד ידידותי למשתמש.. והבשורה העוד יותר טובה היא שיש פה מספיק גולשים שישמחו לעזור בכל שאלה ובעיה שמתעוררת בנוגע לעמוד הפורום ובכלל לממשק של תפוז, אז תרגישו חופשי לשאול ..אחרת לא לומדים. קצת ענייני מינהלה
לכל אחד מכם יש פה בתפוז כרטיס אישי שהוא יכול לעדכן כרצונו- רציתי לבקש פה מכולכם לעדכן את הכרטיסים האישיים ולהכניס תמונה (כל תמונה שמדברת אליכם).. כרטיס לא מעודכן לא יוכל להופיע בלובי הפורום, וחבל...
ואם עוד לא ידעתם על לובי הפורום - אז למי שעוד לא שם לב יש לנו עמוד פורום ובו מרוכזות רוב הפונקציות הנוספות לפורום. ישנה אפשרות לצפות בעמוד הראשי רק פעם בשבוע (צד שמאל למעלה).
זכרו שחשוב ל ש ר ש ר ואנא השתדלו לעשות כן אם אפשר .זה חשוב ביותר כיוון שעמוד הפורום מכיל מספר מוגבל של הודעות, וחבל ששרשורים יעלמו לנו מהר מדיי בנבכי הארכיון. לעיתים תראו פתאום שהודעות בודדות "השתרשרו להן" פתאום לכדי שרשור אחד- אם זה קורה לא להבהל - זו רק אני שמנסה לעשות קצת סדר כדי למנוע מהעמוד לרדת מהר מדיי לארכיון.
נפתחו לוחות הפורום - לוח הצעות עבודה ולוח דורשי עבודה - בקרוב יהיה קישור בטאגליין. הגישה ללוחות חופשית וכל גולש יכול להכניס הודעה בלוח כמחפש עבודה או שמחפש עובדים- זה עדיף על כתיבת הודעה בפורום משום שהלוחות נשארים, ועמודי הפורום יורדים.... מה גם ש...הפרסום בפורום אסור, אז אנא השתמשו בלוחות
ועוד בנושא הלוחות - יש לכם הצעות / רעיונות ללוחות נוספים? אתם מוזמנים להציע..אני אשמח לכל רעיון שישפר את הפורום.
אחרון חביב במינהליישן - אני מזמינה אתכם להכנס לקישור הפורום -להתרשם, להביע דעתכם וגם להציע עוד רעיונות לאתרים רלוונטים.
תגלית השבוע
אין ספק. הדרקונה הלבנה שהצילה את פרוייקט המאמרים מכליה, היא המקבלת את תואר תגלית השבוע. הבחורה הצליחה להכניס הנה שני מאמרים פרי עיטה שפשוט חוויה לקרוא. אז לדרקונה
רבה, ולכל השאר - פרוייקט המאמרים עדיין פתוח, ומי שבא לו למשוך קצת בעט, מוזמן לשלוח את מה שייצא לו אליי (ולא לפרסם את זה בפורום..כך שנעשה "הפתעה" עם מאמר חדש..)
סקרי הפורום
אם תהיתם מזה הסקר הראשון שהיה פה ולמה הוא היה טוב, אז ככה - פשוט הייתי סקרנית, לדעת איך הגעתם אלינו, מה יש, אסור?
תוצאות הסקר - 8 חברים הגיעו הנה דרך אתר אחר בתפוז 1 באקראי 1 דרך אתר אחר מחוץ לתפוז (יופי אז הפרסום שלי עובד
) 1 חיפש ומצא (תאמין!) התוצאות לא מפתיעות- הישר ממעריב יש לגישה ללובי של פורום ישראלים בחו"ל ומשם הדרך אלינו קלה מאוד למי שרק מחפש ... והסקר החדש שיצא לדרך- בהשראת המאמר החדש, עוסק בשינויי מזג האויר- כולכם מוזמנים להצביע ולהשפיע (על מזג האוויר...
) שבת נפלאה שתהיה לכם..
גפן

Yaniv212

New member
גפן, איפה הייתם אתמול בערב ../images/Emo56.gif

התקשרנו להגיד שבת שלום ולא הייתם. לא נורא.

Gefen

New member
היינו אצל חברים לארוחת ערב...

והיה מאוד נחמד... אני עדיין לא מאמינה שכתבתי לכם את המגילה הזאת עם עיניים חצי עצומות באחת בלילה
שבת בבוקר יום יפה
אמא שותה עוד כוס קפה..
אז מה התוכניות לשבת? אני הולכת להכין שקיות יומולדת למחר- לנדב שלי יש יומולדת

מזל טוב לנדבי ליו ם ההולדת

ושקיות? יאללה המלבורנים הרוויחו בגדול. הם בכלל יודעים מה זה? שמה גם פרסים?

../images/Emo49.gif לנדב!!!../images/Emo65.gif../images/Emo79.gif../images/Emo42.gif../images/Emo77.gif

מזל טוב לנדב! (בן כמה?) איחולים לבביים לירון

סנדייז

New member
../images/Emo49.gif לנדב ../images/Emo65.gif ו...../images/Emo79.gif

היום יום הולדת היום יום הולדת לנדב. חג לו שמח וזר לו פורח היום יום הולדת לנדב. ולמתנות
(המתנות גם לאמיר). מהחבר"ה בספרד

Gefen

New member
חן חן על הברכות |

אז זהו, שזה יום ההולדת הראשון שלנו באוסטרליה...ונדב בן ארבע. בארה"ב, כשנדב היה בן שלוש, עוד חגגנו בבית בחיק החברים הקרובים, אבל זהו, הגיע הזמן שנעשה לו "יומולדת ממש" ונזמין את כל הגן. אז מחר יגיעו 25 בני ארבע לחגוג ולהשתולל באחד מה Indoor Playground הרבים שיש פה. המקום צבעוני במיוחד וממש חגיגה ענקית לילדים - יש שם מתנפחים, מכוניות משחק, בריכות כדורים ועוד הרבה אטרקציות.... (איפה איפה הימים של ימי ההולדת הפשוטים עם משחקי ה"מי יכניס ראשון את הנר לבקבוק" ו"מי ימצא ראשון את הסוכרייה בקמח" ו"מי יפוצץ ראשון את הבלון" ו"מי גנב ת'עוגיה מהקופסא"...
) היום ימי ההולדת הם עסק יקר.... אבל קל. אתה משלם ומישהו אחר עושה את כל העבודה במקומך. הבית לא מתלכלך ואתה לא צריך לשבור ת'ראש איך להעסיק את חבורת בני הארבע. בקיצור, בדיוק בשבילי..
אני מקווה שיהיה מוצלח ונדב יהיה מאושר (בטח המתנות יעשו לו את..אין ספק..) ומחר תקבלו דווח ואולי גם תמונה היישר מזירת האירוע
גפן

s h i l a

New member
מזל טוב לנדבי הבן של סמדר../images/Emo65.gif

שתהיה אחלה יומולדת. נשיקות ממיקה ודין

Gefen

New member
שימו לב לפוזה ולאחיזה......

אז במקום סתם תמונת יומולדת של עוגה וילדים וחתול ענק ששיעשע אותם.. החלטתי להראות לכם את זה... נדב קיבל במתנה מיני שולחן בילארד, וגם קיבל היום את השיעור הראשון שלו, אז שימו לב לאחיזה המקצועית

באיה

New member
גפן, איזה חמוד

ישר בא לי לבכות, כי אני מתגעגעת לנכד שלי. שיהיה לך הרבה נחת מהצאצא.

Gefen

New member
תודה מתוקה ..אל תבכי

כי אני תיכף ומיד מתחילה פה לבכות איתך מרוב געגוע לאמא שלי שגם לא זוכה לראות את נדב ביומולדת שלו, וגם היום יום האם ואני לא איתה שם... גפן בפרץ געגוע לאמא

למעלה