קבלת החלטות

קבלת החלטות

עד עכשיו לא נתקלתי בהרבה קושי בתהליך קבלת ההחלטות. תמיד החלטתי ויצאתי עם ההחלטה לדרך בלב שלם ובלי פיקפוקים.... פעם ראשונה שאני עומדת בפני החלטה שהיא קשה לי, שהיא תשפיע לא רק עלי אלא גם על הסובבים אותי, גם על היקרים לי. תחום האפור הוא תחום שאינו מוכר לי, הוא חדש לי. אני מכירה רק את השחור והלבן, רק את הכן או לא... והנה פתאום מילה חדשה.... אולי.... לא יודעת...כדאי?.... אני רוצה את הכל.... אבל האם אני מוכנה לשלם את מחיר הכלום? אני רוצה לאכול את העוגה.... אבל האם אני מוכנה לשלם את מחיר החתיכה החסרה? האם אחרי הכל חייב להיות הכלום? אם אעשה את מה שאני באמת רוצה זה יבנה או יהרוס? איחלתי לעצמי לשנה הזאת עצמאות מחשבתית, קבלת החלטות ודרך נכונה.... איחלתי לעצמי גם שנה של הגשמה... (יהיה לי את האומץ?)

נשית~37

New member
לך..האחת והיחדיה...../images/Emo13.gif

קודם כל אם הגעת עד הלום בלי להכיר את התחום האפור, או שאת ברת מזל על שלא היית צריכה להכיר אותו או שאת לוקה בחסר כי האפור קיים. נקודה. וכל החלטה שלנו, בדר"כ, משפיעה גם על הסובבים אותנו. אבל אני חושבת שההחלטה הסופית צריכה להתקבל רק משיקול, האם זה טוב לי? כי ברגע שלך יהייה טוב, גם הסובבים לך יהנו. אצלי, הרגש הוא פקטור מכריע מאוד בתהליך קבלת החלטות, ההגיון נכנס אח"כ. אז לפעמים אני צודקת בהחלטה ולפעמים אני עושה טעות, אבל מי אמר שטעויות לא נתנות טעם לחיים? ובדר"כ זה שרוצה להשאיר את העוגה שלמה ובכל זאת לנסות לטעום ממנה.....חייב גם לשלם את המחיר! אז דרך צלחה ...

נשמית שלי! (זוכרת?)

כמה נכונים דברייך. לו יכולתי להפנים את הדברים הללו הייתי היום הרבה הרבה יותר מאושר. ליהי, קבלי את דבריה כי זו הדרך, המחשבה הנכונה. ס.א.

מרי-לו

New member
לראות את הקשת בענן...

אם אף פעם לא נעיז לנסות - לא נראה לעולם את הקשת בענן. אם אף פעם לא נחפש - לעולם לא נוכל למצוא. אם לא נתאמץ להתגבר על ספקותינו ופחדינו - לעולם לא נדע עד כמה נפלא לחיות בלעדיהם. אם לא נתמודד עם קשיים - לא נוכל להתחזק. אם לא נשמור על חלומותינו - נאבד אותם לנצח. (קולין מקארתי)

ליהי יקרה....קודם ...../images/Emo91.gif../images/Emo68.gif

קבלי חיבוק לאומץ לקפיצה להחלטה חדשה
עכשיו מתוקה נכן שהיינו רוצים שהכל יהיה שחור ולבן בחיינו!! אך לצערנו יש גם את האפור המבלבל אני מתוך נסיוני ... יכולה לומר שחייבים להעיז לאפור לפעמים כי אם לא... יושבים ותוהים מה היה קורה אילולי (תחשבי על זה ) וכמובן אם זה משהו שאולי יכול לפגוע בסביבה אז זהירות היא מילת המפתח!! את נשמעת לי כבחור שקולה מאחלת לך בהצלחה בבחירת דרכך והגשמה (מילה חזקה) זו מילת המפתח הנמצאת בכל אחד מאיתנו אילולי מילה זו מה היינו שווים מסכימה? בהצלחה מתוקה ומאחלת לך רק הכי טוב שבעולם.... שלך הדרדסית הנשית

בוקר טוב

כשמקבלים החלטות על חדירה לתחום האפור... צריך לקחת בחשבון שהעוגה לא תשאר שלמה ! אולי יותר טעימה, אולי יותר מתוקה, אבל שלמה לא ! ואומץ...לא שייך כלכך לעניין מדובר באופי או לא..! יש אחד המעדיף את חייו בדמות עוגה אחת ענקית ושלמה. יש המעדיפים פרוסות חלקיות בכל מני טעמים ( עם החלק החסר ) והכי חשוב ! זה לא לפגוע באנשים, לא בלבן, לא בשחור, לא באפור, ואפילו לא בכחול...! ליהי, שתהיה לך שנה יפה כמוך

למעלה