קבלו טור זוכה למחר :

קבלו טור זוכה למחר :

הפועל אשקלון-קריית אתא-1 מג'דל כרום-הפועל הרצליה-2 רמת עמידר-בית"ר ת"א-X 20 שקל --------------- > מביא 338 שקל . מה אתם אומרים ?

pari sportif

New member
נופל 100% לדעתי

אין מצב לתפוס 3 משחקים מגביע הטוטו הארצית! ( ו X במשחק של רמת עמידר - שמשון נשמע פשוט טיפשי )

pari sportif

New member
חחח ווינר זה לא שאלה של

מי תופס יותר ווינר זה שאלה של לתפוס 3 מתוך 3 4 מתוך 4 אתה נשמע מתוך האנשים שאומרים ואייי איזה קרוב הייתי תפסתי 2 משחקים מתוך 3 ואיי איזה באסה אבל לא נורא היה טור חבל"ז במשפט שאתה אומר כרגע אתה נותן להבין לאנשים פה שאתה סתם דיבורים הרי מימלא שאתה לא תהמר בכסף אז אתה זורק פה טור ואומר נראה מי יתפוס יותר אחי ברגע שמדובר בכסף אז לא מדברים איך שאתה מדבר X במשחק ש רמת עמידר 70% אם לא יותר לוקחת וכאלו דברים חבל או שפשוט תתחיל להוציא קצת כסף מהכיס ואולי אז תתחיל להיות רציני

תשמע,זה שאני שולח פה ושם ב-20

שקל זה כי אני בהפסדים בזמן האחרון. תאמין לי שבדר"כ אני שולח ב-100 שקל לא פחות. מחר זה משחקים מגעילים כאלה אז אני שם 20 שקל על שלושת המשחקים שאמרתי לך כדי לעקוב בכיף אחרי הצהריים.

pari sportif

New member
סבבה אחי שלא תבין אותי לא נכון

תהמר אפילו ב-10 שקל זה לא העניין ... העניין לדבר רציני פה בפורום כי יש אנשים שמשקיעים הרבה כסף אל תסתכל רק עליי ועלייך יש אנשים שלא רשומים וניכנסים רואים מה אנחנו מדברים כרגע ועל פי ההמלצות שלך הם יכולים להמר אחי אתה מבין עדיף שכול הודעה שלך תיהיה רצינית ולגבי הטור שרשמת הייתי משקיע במצב שלך כרגע לא יותר מ-50 שקל

למעלה