קבלו, אין מילים

Ploral Reaction

New member
קבלו, אין מילים

הייתי בשוק כשקראתי את זה. http://sports.walla.co.il/?w=/7/875302 אם מרבורי לא עף משם אחרי דבר כזה כבר באמת ראיתי הכל

לא יעיפו אותו, להעיף זה לתת לו פרס

יכול להיות שמרברי מתפרע כדי שיעיפו אותו, הבעיה שהוא כל כך טיפש שהוא לא מבין שההתנהגות הזו מורידה את הערך שלו ופוגעת רק בו ואל תדאגו ללארי הזקן, הוא שועל ותיק והוא ראה הכל

danb63

New member
בראון משחק את המשחק הזה כל השנה

הוא כל הזמן יורד עליו בקטנות ומרבורי החליט להחזיר. למען האמת בראון הוא זה שאיכזב כי יש לו את אחד הסגלים הכי מוכשרים בליגה והוא צריך ללכת על האליפות ולא על בחירת לוטרי שתגיע לשיקאגו... ושלום אני חדש כאן...

סלים וארזה

New member
מנהל
האמת? מרבורי פוחד על התחת שלו הביאו את פרנסיס, ישנו נייט רובינסון, גם קרופורד מסוגל להוביל כדור (אם כי הוא לא רכז), אז זה גורם למרבורי להיכנס ללחץ. למרות הכל האשמה העיקרית לא נופלת על מרבורי וגם לא על בראון. נתחיל עם בראון, הוא לא דוגמטי, הוא משנה, מאלתר פותח עם זה, אז השני שם על הספסל ומנסה למצוא את הנוסחה, הבעיה היא ששחקני הניקס לא יציבים. האשמה גם לא במרבורי. מאוד קל לרדת על הבחור ולזכור את העונה שלו עכשיו וגם את מה שעשה באולימפיאדה, אבל מי שיבדוק את הפורום בעבר כשמרבורי היה בסאנס, יראה שהרבה גולשים בחרו בו כאחר מארבעת הרכזים הטובים בליגה (ביחד עם קיד, סטוקטון ועוד מישהו). כנראה השיטה של הניקס לא מתאימה לו. האשמה נעוצה בעיקר באיזיאה תומאס שלוקח לניקס שחקנים אחרי שיאם, מאלתר בכל הזדמנות ופשוט תוקע את הניקס עם שחקנים שלא מתאימים זה לזה. בהתחלה הייתי יותר סלחן לגבי תומאס (אחרי הכל הוא אחד השחקנים האהובים עלי ביותר), אבל הטרייד האחרון שהביא את פרנסיס גרם לי להבין שאין לו שיטה כלל ועיקר. כמות השמות שעלו כמועמדים לניקס היתה אסטרונומית ולא ראינו שום שיטה בשמות האלה. התאקל בין מרבורי לבראון הוא באשמת איזיאה וסיר הלחץ שהוא יצר.

WorldCenter

New member
ופייטון שזכה

באותה השנה בתואר רכז השנה, זה היה שהוא היה במילווקי.

WorldCenter

New member
החמישיה של הניקס צריכה להיות ככה

1מארבורי 2פרנסיס 3רוז 4פריי 5קורי שמהספסל עולים 6רובינסון 7קרופורד 8ריצרדסון 9טיילור 10גיימס 11וודס 12מ רוז ברוסטרי מחוץ לסגל נמצאים ליי וג טיילור. זה הכי הגוני, אם בראון ירוץ אם הסגל והחמישיה הזו עד סוף העונה הוא יקח לדעתי לפחות עוד 8-10 ניצחונות. במישיה יש המון כח וכישרון לעונה הבאה, הוא צריך לדעתי להוציא את מארבורי,קרופורד,ומוריס טיילור ולקבל תמורתם גארד וגבוה איכותיים. ולשחק עם ריצרדסון כשחקן שישי. פרנסיס,פריי ורובינסון צריכים לקחת את המושכות לעונה הבאה.

למעלה