קבוצת תמיכה

קבוצת תמיכה

שלום קוראים לי אורטל ואני לא יכולה להעביר דקה בלי להקשיב לתקווה 6. -אוהבים אותך אורטל.. בכל מקרה... אני מתה על התקווה 6 ואני חדשה כאן אגב שירז עשית פה אחלה פורום ואם תוכלו לעזור לי בבקשה -איפה אני יכולה למצוא אקורדים או טאבים לשירים של התקווה? -אני רק בת 14, יש הופעות שאני יכולה להגיע? תודה

mayyya

New member
היי אורטל - אולי אוכל לעזור...

שמי מאיה, אני בת 19 ואצלינו ביחידה הבנים מנגנים כל הזמן שירים של התקווה 6, אולי אני יכולה לשאול אותם ולהשיג לך...יש לך שירים מיוחדים שבא לך? מקווה לעזור.. בכל מקרה גם לי קשה להעביר יום בלי שירים של התקווה ופה ביחידה כולם מכורים:) לגבי הופעות אני יודעת שבבארבי ת"א אין הגבלת גילאים:) ושירז כל הכבוד על הפורום, אני נהנת לקרוא ולאחרונה התחלתי גם לכתוב מעט, שיהיה שבוע מעולה!

אוהבים אותך מאיה

וואי תודה!:) כל שיר שתביאי לי יהיה מעולה! תודה רבה! למרות שלא נראה לי שבגיל שלי כדיי שאלך לבארבי אמא שלי אמרה שיאנסו אותי שם...

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo24.gifברוכה הבאה לפורום אורטל!!

תודה רבה על המחמאות, אורטל ומאיה, כיף לשמוע
איך אומרים ? "נהניתם- ספרו לחבריכם..." הפורום בסך הכל תלוי תלוי באנשים שנכנסים אליו, אז כל המוסיף הרי זה משובח!! בקשר לטאבים ואקורדים - באינטנרט יש מספר אתרים בהם יש אקורדים לשירים- אבל ייתכנו טעויות כי זה לא פורסם על ידי הלהקה, אלא על ידי מעריצים מוכשרים
הנה: Mp3Music Tab4U נגנו _____________________________________________________ בקשר להופעות - דבר ראשון - בארבי ת"א ללא הגבלת גיל ובשאר ההופעות - בדרך כלל יש פרסום אם יש הגבלה או לא, מאיפה את?

מרלוםםם

New member
מזדהה רצח

גם אני די חדש פה יחסית וכמו כולם לא יכול דקה בלי התקווה 6... רציתי להגיד גם תודה לשירז שעושה פה עבודה נפלאה בפורום

ShabiWithHope6

New member
אוהבים אותך אורטל ! ../images/Emo140.gif

קודם כל ברוך הבא מותק :) אם תרצי הופעות וכאלה.. אני מרחובות , שכנה שלך
אז להגיע וכאלה אפשר להפגש ברכבת או משהו ! אני בטוחה שתשתלבי בשיא המהירות , הפורום הכי טוב בתפוז תרגישי בבית

למעלה