קארי´ס אדבנס-שרשור חדש:

קארי´ס אדבנס-שרשור חדש:../images/Emo104.gif

השרשור הקודם יפסיק לקפוץ בקרוב (אם לא כבר הפסיק)... אז- מאיה ועדי- לרשותכן:

קארי? סורה? דארק? אני לא מקשרת...

בכולופן, זה מוזר... צפו לקשיים, אני לא אצליח לגרום לקארי ולסורה להיות שליטות דיג´ימון כמו במצפים מהן...

burhtk1

New member
אי אפשר.....

לערב גם את הדיג´י גורלים של העונה השלישית? (כמו למשל שפיתאום הם שוגרו לאוקיינוס האפל....או משהו כזה....זה סתם רעיון אבל זה יראה יפה

star_female

New member
לא לא לא!

בלי קרוסאוברים.... זה פיק של 02 וזה ישאר ככה, בלי טיימרס... בבקשה... הרי בטיימרס אין את אוקיינוס האופל... אז הם ממש לא יכולים להגיע לשם! זה גם לא אותו עולם דיגיטלי... לא אותו מימד... אולי בפיק אחר... לא בזה, זה כבר באמצע...

Goggle Girl

New member
אולי פשוט... ../images/Emo23.gif

תתנו *לנו* לכתוב ולעלות רעיונות?! למרות שאלה רעיונות טובים o.o למישהו אכפת אפ אני אשתמש בהם? D:

Goggle Girl

New member
עובדת על זה! ../images/Emo23.gif

אבל כל ההשראה שלי הלכה על פיקים לסייקן דנסטסו 3! (תשאלו את טלי או מאיה)

אי אפשר קארי וסורה בדארק!../images/Emo104.gif

סמל האור משחק תפקיד כלשהו... וצריך את האהבה כדי להוציא את האופל, כדברי מאיה...

Morphia

New member
היי היי היי

לא להוריד אחת לשניה את הראש... אין טעם לספר להם את העלילה עינת, הם יגלו אותה לבד. וחייבים שהן יהיו בדארק, כי... ככה אוקיי? חוצמזה, אנחנו לא נחשוב אפילו לעשות כרוססיזן, אוקי? עונות 01 ו 02 לא קשורות לטיימרס.

זה הולך להיות מוזר להחריד...../images/Emo104.gif

לא יודעת... זה יהיה קשה... וויתרתי על רעיון חביב שהיה לי כדי שלא להקשות יותר מידי...

star_female

New member
*KAWAI~I!!! *squeals

יה, איזה תמונה חמודה! *-* לא יודעת למה היא לא עולה לך כמו שצריך, אבל אני אנסה... זה כל כך חמוד! *-*

star_female

New member
זה לא שידעתי...

פשוט, זה כבר קרה לי. כדי לראות את התמונה צריך למחוק את הנקודה מהסוף של הכתובת, אבל אני מניחה שלא כולם יודעים את זה, אז פרסמתי אותה שוב... public service ^_^

למעלה