קאזה לייט

kingkung2002

New member
תכנסי

לפה תרשמי לפורומים שם ובאתר הזה במידה ויש לך קאזה לייט יש קישורים להורדות בטוחות וללא זיופים

תודה!

אם אין לי כונן DVD אני אוכל לראות סרטי DVD או שאני צריכה להוריד רק AVI? איך אני יודעת מה האיכות הכי טובה?

kingkung2002

New member
באתר עצמו

יש קישורים לפי סדר ABC של סרטים ובפורומים יש קישורים לכל שאר הדברים הקיימים בקאזה

kingkung2002

New member
ליד

כל סרט יש אייקון קטן הנקרא SIG2DAT שהקאזה לייט פתוח תלחצי עליו והקישור יתווסף אל ההורדות בקאזה

אתה יכול בבקשה לתת לי פירוט

אני ממש לא מבינה איך מורידים מהפורומים. ניסיתי להוריד סרט מהדף הראשי אבל כשלחצתי על SIG2DAT זה לא הוריד כלום (קאזה לייט היתה פתוחה). המון תודות וחג שמח!

kingkung2002

New member
אז אולי זה

לא מותקו אצלך תכנסי לספרייה של קאזה לייט ותראי אם יש לך את התוכנה SIG2DAT שם

kingkung2002

New member
יופי

אז זה צריך לעבוד תגלשי לאתר ותלחצי על האייקון שנמצא מימין לסרט -אם זה באתר ואם את בפורום אז יש קישור לאחר שאת לוחצת על האייקון תהיה לך הודעה בתוכנת הקאזה

kingkung2002

New member
הוספתי

תמונה . אולי בגלל שהגרסה של הקאזה שלך לא החדשה ביותר אז יש צורך לצאת מהקאזה ולהכנס שוב כדי לראות שהסרט נוסף לעמודת ההורדות

RN2

New member
שאלה יפה !

גם לי ולאחרים קורה ברוב המקרים שמנסים להוריד סרט כלשהו ובכלל זה משהו אחר לגמרי! למרות שבשם הקובץ ובתיאור וכו וכו רשום REAL MOVIE,NOT FAKE וכדומה כך שאין הרבה ברירות ויש הרבה סיכונים אולי אם יש כמה שיותר יוזרים לאותו הקובץ אז זה קצת מסיר ת'ספק הממ אפשר אולי להתחיל להוריד קובץ לעשות PAUSE להעתיק אותו לתיקייה אחרת במחשב ולנסות להפעיל במדייה פלייר ולבדוק. בהצלחה וחג שמח!

למעלה