קאברים חדשים vs. חומר ישן

SaintJohn

New member
קאברים חדשים vs. חומר ישן

מי שעוקב אחרי הסט-ליסטים רואה שהקרואוז הם להקה שאוהבת לרענן את הסט-ליסטים שלהם (אמנם פחות לאחרונה, אבל עדיין) גם עם שירים מקוריים שלהם שהם לא ביצעו הרבה זמן, וגם עם ביצועים ראשונים לקאברים שונים. אז מה אתם מעדיפים לראות בסט-ליסטים: קאברים שהקרואוז עושים לראשונה, או שירים מקוריים שהם לא ביצעו מלא זמן? קצת קשה לשאול מה הייתם מעדיפים לקבל בהופעה, כי להיות בהופעה של הקרואוז בימינו זה קצת בעייתי, אז השאלה שלי היא מה יותר ישמח אתכם לראות בסט-ליסט של הקרואוז? בעצם גם אפשר לשאול מה תיאורטית הייתם מעדיפים לקבל בהופעה. אני חושב שאישית אני מעדיף לראות אותם מבצעים שירים מקוריים שלהם. כתבתם שירים משלכם - תשתמשו בהם! אין לי משהו נגד קאברים חדשים, להיפך, אני בעד. אני פשוט אשמח יותר לראות חזרה של חומר מקורי לסט-ליסטים.

AeroTom

New member
לגבי הנושא

קודם כל יש לציין שהקרואוז באמת עושים את שניהם ביחד. תמיד עשו, באופן נהדר. אומנם בסיבוב הנוכחי זה לא ממש ככה, אבל בשנים עברו ובמיוחד ב-2005\2006 זה תמיד בלט. הגיוון עם השירים המקוריים מכל השנים ביחד עם קאברים (חדשים או אחרים). שכל הופעה שונה לגמרי מההופעה הקודמת לה, המון שינויים שכוללים שירים מכל הקטלוג ("רגילים", פנינים, שירים שלא באלבומי סטודיו, מיוחדים יותר, קאברים שונים וכו') ועוד. אבל אם הייתי צריך לבחור אחד מה-2 גם כן הייתי הולך על השירים המקוריים. כי תמיד יש לי רשימה כזאת, וגם עוד לפני שנה הבאה שאני ממש רוצה לראותם שוב, השירים שאני הכי רוצה לקבל בלייב. וכל המובילים שלי הם שירים מקוריים כמובן: Seeing Things Title Song Bring On Bring On Wyoming And Me One Mirror Too Many How Much For Your Wings Better When You're Not Alone Good Friday P.25 London Welcome To The Goodtimes Midnight From The Inside Out Lay It All On Me וכן הלאה...השירים שכרעג הכיהייתי רוצה לחוות בהופעה. ואני מאמין שאם הייתי מוסיף ועושה רשימה של 20 למשל, אז רובם היו מקוריים, או כולם. כי תכל'ס אני אכן רוצה לחוות כמה שיותר שירים מקוריים של הלהקה. מה גם שיש לא מעט שאני ממש ממש אוהב וחולם לחוות אותם בלייב. יש גם כמה קאברים כאלה, כמו: The Night They Drove Ol' Dixie Down Space Captain Sin City Torn And Frayed Girl From The North Country ועוד, שאני ממש אוהב וארצה לחוות גם כן. אבל כמות המקוריים כמובן הרבה יותר גדולה. מה שכן, אני מקווה ששנה הבאה הלהקה תחזור למתכונת הרגילה שלה ושהייתה בשנתיים לפני 2007 עם שילוב מושלם של 2 הדברים; גם גיוון גדול במקוריים וגם השילוב (שתמיד שם) של הקאברים החדשים\ישנים. מקווה מאוד שהם יחזרו למתכונת של 2005-2006 בכל הנוגע לחומר מקורי. שכולל את כל השירים שהזכרתי כאן למעלה ועוד, ברוטציה בנוסף ליותר קבועים.

למעלה