צריל עזרתכם

nor89

New member
צריל עזרתכם

אני רוצה הצהרת אהבה לאשתי על שלט חוצות..איך עושים ? היכן רשימת שלטי חוצות (לא מצאתי באינטרנט..) אלא אם כן יש לכם רעיונות יותא טובים להצהרות אהבה מקוריות...

shno

New member
ננסה לעזור:

לגבי שלטי החוצות, אתה צריך ליצור קשר עם החברה שהשלטים בבעלותה (על כל לוח יש את שם ומספר הטלפון של הבעלים. יש 2-3 חברות גדולות בתחום). ואם אתה כבר שואל.... דעתי האישית היא שהצהרת אהבה לאישה לא צריכה להעשות בדרך בומבסטית, מקורית ומפוצצת. מבחינתי, הרבה יותר אמיתי, כן, מרגש ומעביר את המסר לעשות זאת באינטימיות, בארוחת ערב במסעדה רומנטית וטובה (אולי תקנה לה איזה תכשיט - טבעת עם חריטה, שרשרת עם תליון מיוחד). כי בסופו של דבר חשוב לי שאישתי תדע כמה אני אוהב אותה - ולא מעניין אותי אם כל המדינה גם יודעת או לא... בהצלחה!

schlomitsmile

Member
מנהל
קודם כל ../images/Emo106.gif לבעל המשקיען! כיון שאתה מכיר את אישתך, אתה יודע יותר טוב מכולנו מה ירגש אותה. שלט חוצות? זרי שושנים אדומות כמספר שנות נישואיכם? שיר שתכתוב בעצמך? טיסה רומנטית בשמי הארץ שבה ישלפו בקבוק שמפניה ותכשיט? עוגה שתאפה ועליה לב מתוק לליקוק משותף? אני יכולה רק להעיד על עצמי, שמה שהיה הכי מרגש אותי, היה אם היה ניכר בהצהרת האהבה שבעלי השקיע מחשבה עליי- מה ירגש אותי, מה החלומות שלי? שתהיה לכם אהבה שמחה!../images/Emo99.gif../images/Emo42.gif

זיו25

New member
ראסטרבאטור

לא לא, אל תסתכל עליי ככה. זו לא קללה. זו הדרך הכי זולה (ויצירתית) בשבילך להגיד לה כמה שאתה אוהב, מכל הלב. תלחץ כאן ותהנה

mazgn

New member
כשהינו בצופים...

הינו מפרסמים כל מיני ארועים כמו טיולים וימי שבט ע"י כתיבה על בד ענק (אפשר לקחת סדין זוגי למשל) והינו תולים אותו על גשר- עד שהיו מורידים אותו, משהו כמו יומים זה היה מחזיק לדעתי זה פתרון אם לא תמצא משהו אחר

למעלה