צריכה עצה

yaeli li li

New member
צריכה עצה

אני בת 18 ויש לי עכשיו חבר ראשון רציני. עד היום היו לי הרבה חברים שהחלפתי כמו גרביים כי איבדתי עניין מאוד מהר ובגלל זה אין לי יותר מדי ניסיון בתחום המיני. חבר שלי יודע את זה ולהפך אפילו מעריך אותי על זה. אני רוצה לדעת איזה דברים אני יכולה לעשות לו שיטריפו אותו. לא דברים משוגעים מדי בכל זאת כל התחום הזה מאוד חדש לי ואני עדיין לא רוצה לשכב איתו. אם מישהו יכול לתת לי רעיונות ועצות מניסיון אישי אני אשמח. אני יודעת שאני יכולה לפנות אליו ישירות אבל אני רוצה להפתיע אותו קצת...:)

yaeli li li

New member
אתה מדבר

פה עם מישהי חסרת ניסיון...קצת יותר פרטים בבקשה :)

אורזמן

New member
קבלת עיצה טובה

את רק צריכה ליישם אותה. לפי התגובות(אנחות) של בן זוגך, את תדעי מה עושה לו טוב יותר.

Vdrums

New member
מין אוראלי משמעותו לענג את בן זוגך

בעזרת הפה שלך. מכאן והלאה תהיי יצירתית ותעשי ככל העולה על רוחך. לתיאורים מפורטים פני לפורום סקס.

seeyou

New member
אין לך יותר מדי ניסיון בתחום המיני

למרות זאת ,את רוצה לעשות לו דברים שיטריפו אותו.... כול זה בתוספת ש עדיין לא רוצה לשכב איתו? זה לא קצת מסוכן לשחק עם אש? את רוצה להכאיב לו(לגרום לו כאב ביצים?) או לגרום לו לחשוב שאת מומחית ? בדרך כלל ישנם בחורים שאוהבים להדריך את הבחורה מבחינת מינית וישנם כאלו שרוצים בנות דומיננטיות בשטח המיני. אם חבר שלך יודע שאין לך ניסיון מיני, אפילו מעריך אותך על זה, אז שחקי אותה בתולה... תני לו לגלוש על הגופך,תוך "כניעה"...ו"פליאה" על הידע שלו. בפגישה הבא,תראי לו שאת תלמידה טובה. יוסי

מצטערת להרוס שמחות אבל....

מין אוראלי זה לא דבר להתחלה של קשר. הייתי ממליצה לך להמתין עם זה קצת ולא לקחת את העצות שניתנו לך כאן ברצינות יתרה. אם את שואלת מדוע - אז זה הדבר שגברים הכי אוהבים בד"כ, נכון. אבל מוח גברי שונה ממוח נשי. אמרת שזה החבר הרציני הראשון שלך, ושאת בת 18. אי לכך אם תרצי פירוט במסרים - בכיף.

k e r e n m

New member
במיוחד מכאלה..

שאין להם כל כך הרבה ניסיון.....

alona1011

New member
את לא מתביישת?

אני מציעה לך לשנות את מסלולך. תתביישי קצת בת 18 ומדברת כמו איזו אחת שלפחות ניפגשה עם תריסר גברים. חיזרי לאמא.
אלונה

k e r e n m

New member
למה זה חדש לך?..

זה הדור הצעיר של היום לצערנו הרב...היא כבר רוצה לענג אותו,ואני זוכרת שכשאני הייתי בגילה חבר ראשון זו הייתה קודם כל אהבה ראשונה, דברים סבבו סביב רגשות היום דברים כבר לא תמימים כמו דור אחד או שניים לפני...חבל בשבילנו כחברה!!

למעלה