צריכה עצה...

mejtal

New member
צריכה עצה...

שלום רציתי לשאול בקשר למשכורות בלונדון ...הציאו לי עבודה לקחת ילד מהגן להוציא את הכלב ולנסוע להפקדות בבנק וכד' ואפשרי עם מגורים עד שעה 5 בערב 5 ימים בשבוע משכורת שבועית של 275 פאונד האם זה שווה אני צריכה לבוא מישראל לאנגליה בשביל זה ... מה כדאי לי לעשות אודה על עצותכים הכנות....

TIPX

New member
החל מאיזה שעה...?

ואם את מיכרה מישהו שמחפש אנשים שיעשו את אותה עבודה במילאנו???

ciccio

New member
tipx

in milan u can work for el al which is the best income for the amount of time u put in, other then that try the jewish comunity, or the hebrew school... phone in bocca al lupo

TIPX

New member
אז תגידו ...

מישהו מכיר את הפרוצדורה של העבודה באל-על מה הדרישה ... תפקיד בתפקידים אפשריים... ז"א אני יודע שבשביל להיות קב"ט צריך לעבור איזה קורוס והוא מתקיים בארץ (לא בטוח הכל עניין של חבר של חבר שמכיר מישהו שעובד באל-על בחו"ל) ואני לא רוצה לפספס שנת לימודים בשלב זה.. בקיצור מה שאני מחפש הוא מישהו בעל ניסיון בשביל לענות לי על השאלה הזו ... לא ניגשתי עד היום לחברת אל-על רק בגלל שאין לי קשרים שם ואני יודע שאם אין לך קשרים בחברה... אז הסיכוי שלך להתקבל שם צונחים במאות אם לא אלפי אחוזים...ואם אין לך אבא או דוד שעובד או עבד שם אין לך סיכוי...

Lost in Reality

New member
אל-על

...לא מעודדים הגירה מהארץ, לכן הזמן משחק נגדך. כשפניתי אליהם אמרו לי שהדרישות הם שירות צבאי (אבל עם יש פטור מצה"ל ניתן לעקוף את זה) בגרות מלאה ומגיל 22. הבעיה היחידה היא שאני גרה באנגליה 3 שנים ואל-על חותמים אתך חוזה למינימום זמן של שנתיים ומקסימום 4 שנים כשהם לא יחדשו את החוזה או יעבירו אותך למדינה אחרת וכל זה בשביל שעובדי אל-על לא יגישו בקשה לתושבות אחרי 4 שנים. בקיצור תרים טלפון לאל-על במילאנו או איפה שאתה גר ותשאל מה מספר הפקס לשליחת קורות חיים. כמובן תמיד טוב אם יש קשרים ואם אין אז יותר קשה אבל קשרים אפשר גם ליצור ואם לא תצליח אז תנדנד להם קצת עד שיסכימו לתת לך הזדמנות לראיון, להפסיד אין הרבה. ובנימה אישית יותר למה לך לעבוד באל-על, היחס אל העובדים די גרוע כי על כל משרה יש מליון קופצים צעירים (בסניף לונדון בכל אופן)והשעות ארוכות וכמובן יש את כל הנסיעות לשדות התעופה לדעתי פשוט למה לטרוח...

TIPX

New member
תשובה

ככה אני כרגע כאן באיטליה... יש לי דרכון ויש גם אזחרות ככה שזה לא ממש בעיה להשיג תעודת תושב ואם הם יפתרו אותי אחד 4 שנים יהיה טוב זו לא עבודה לכל החיים.. הבנתי שזה מלא כסף וטיסות חינם (אחרי תקופה מסויימת)...לגבי הנסיעות לא ממש מפריע לי נסיעות ארוכות ... אני פשוט צריך כסף אם יש לך הצעה אחרת אני הייתי שמח לשמוע... חשבתי גם על אלאיטליה אבל הם עכשיו בקיצוצים ותהליכי פיטורין ממושכים... אז כל מה שנשאר זה אל-על

Lost in Reality

New member
אזרחות כפולה

יש לי ידיד עם אזרחות בריטית והוא אמר לי שהוא ניסה גם כן את אל-על והם אמרו לו שהם לא מקבלים אנשים עם אזרחות כפולה (מחשש ל...?) אני לא משוכנעת עד כמה זה נכון, אבל תבדוק את זה! בהצלחה

Dublinoa

New member
זו משכורת די נמוכה

אבל את לא צריכה לשלם שכד אז זה לא כל כך נורא... אני לא גרה בלונדון אז לא יכולה לתרום לך יותר אבל אם זכרוני אינו מטעה אותי חיפשת עבודה בחו"ל דחוף ואם הסוכנות דרכה הגעת לזה מסדרת לך את כל האישורים וכו' זו בהחלט יכולה להיות התחלה. התחלה צנועה אבל התחלה. בהצלחה

שמעי אין לך מה לשלם מגורים.....

ואם את חוזרת לארץ עם הכסף הזה אז עשית כפול מבארץ... באנגליה זה די נמוך אם את מתכוונת להשאר שם..

mejtal

New member
צריכה עצה ממי שגר באנגליה

היי אני רוצה לדעת אם משכורת של 275 פאונד לשבוע בעבור הבאה והחזרת ילד מהגן יציאה עם הכלב טיפול בחשבונות ושמירה על הבית זה טוב?

Verve

New member
בחישוב של 7 ימים בשבוע....

מדובר בכמעט 5 פאונד לשעה (יום של 8 שעות) בעבודות ביבי סיטר\נקיון\שמירה למינהן תקבלי 5 -6 פאונד לשעה (אבל לא בטוח שתמלאי ימים שלמים ובנוסף תצטרכי לממן את מגורייך, אוכל וכיו"ב) לגבי העבודה הספיציפית הזו - הייתי ממליץ לך לודא שזה לא הופך ל"עבדות" שבה את זמינה לטובת העבודה, והחופש שלך הוא מצרך נזיל (ואף לא קיים)

mejtal

New member
זה לא כך...

העבודה היא משעה 8:00 עד 17:00 ו 5 ימים בשבוע 275 פאונד לשבוע כולל מגורים...בחינם...

אם אני לא טועה זה בול מה ששאלת

בהודעה המקורית.. אז אני יפנה אותך הודעה אחת למעלה למה שכתבתי זו עזרתי בכל אופן.

למעלה