צריכה עצה

העצלנית

New member
צריכה עצה

אני בת 17 הייתי לפני שלושה חודשים בצו ראשון. בעקבות טיפול רפואי (רואקוטן) ניתנה לי אי כשירות זמנית ל4 חודשים עד גמר הטיפול. כמו כן הייתי אמורה להעביר ללשכת הגיוס (בחיפה) גם את האבחון שלי. האבחון הועבר מזמן והטיפול אמור להסתיים עוד חודש (אולי יאריכו לי אותו וזאת כבר בעיה נפרדת). עוד לא קיבלתי כלום מהצבא ומכיוון שאני תלמידת פנמיה שלומדת בדרום וזה בלאגן אחר כך, הייתי רוצה בקיצור לקבל עצה אם להתקשר לשאול מה קורה עם זה או להניח לזה בשקט וזה יגיע מתי שהוא אם אני רוצה או לא.

תשובה -

כמו כל דבר בצבא - תשגעי אותםםםםם אחרת תשכחי ממה שאת מצפה!!! תתקשרי מליון פעם כדי שלא יהיה מצב לא נעים.

im mitzi

New member
רק דבר אחד עולה לי בראש:

שדה בוקר כבוד!!!! בקשר לבעיה... תתקשרי ותדברי איתם, לדעתי את יכולה לנסות להעביר את כל הצווים שלך ללשכ"ג בבאר-שבע, ואם עושים לך עם זה בעיות אז לעשות שינוי כתובת (ואם את באמת לומדת בשדה בו אז במידה ויש לך חברה שהיא מדרשניקית או משפחה מאמצת תנסי לעשות העברת כתובת אליה או למשפוחה). אם לא... אז איזה עוד פנימיה יש בדרום??

העצלנית

New member
ברור שכבוד וברור שדה בוקר. ועוד שאל

מה עוד שזה בחתימה שלי. מאיפה ההקשרים?, תלמיד,תלמיד לשעבר וכו'? ויש פנמיות בדרום נגיד במצפה לאומניות ואולי עוד אחת. ממש לא הרבה. אין לי אנטרס להעביר את הצווים של לב"ש למרות שזה אפשרי. איכס איכס איכס עדיף להגיע הביתה עוד פעם אחת או לצאת/להגיע יותר מוקדם. מאשר להיות שם. ועוד שאלה- במידה וממשיך לי הטיפול הרפואי אני מניחה שכדאי לי לדחות את הכל לאחרי, אחרת אני אצטרך להגיע פעמיים. בעעעעע כמה בלגאן ממחר מתחילה לנדנד להם.

im mitzi

New member
לא אני

אחותי היתה במחזור כ"א. איזה מחזור את? את יכולה לנסות לסדר את הצוים לימי ראשון ולחזור המדרשה קצת יותר מאוחר, אחרי הצוים. לא ממש הבנתי את השאלה שלך...

העצלנית

New member
כ"ה הגעתי שנה אחרי שהיא עזבה

התכוונתי שבמידה ומאריכים לי את הטיפול הרפואי, והצו שלי הוא בקרוב ולפני הסיום שלו, כבר כדאי לי לדחות הכל. ולהגיע אחרי סיום הטיפול. בסוף אני אגיע ישר לגיוס

im mitzi

New member
לכי לצו

תעברי את כל מה שאת צריכה לעבור, ככה שאחרי הכל ישאר לך רק לעבור קביעת פרופיל מחודש (ע"י ועדה רפואית או קביעת רופא בלשכ"ג). אמממ אז את בטח מכירה את שמרית פיפרבג ואיתי קפסוטו?!

העצלנית

New member
עשיתי אימות נתונים

ולא נותנים לי לעשות מבחנים בכל מקרה עם 24 גם אחרי שהעברתי אליהם אבחון. בכל מקרה תודה. מכירה אני יודעת מי אלה קפסוטו הוא ממש אחלה, כזה מותק.

im mitzi

New member
אבל למה?

לא צריך להיות קשר בין אחד לשני... למה בכלל הצו הזה??? תנסי לדחות אותו לאחרי הטיפול

למעלה