צריכה עצה

צריכה עצה

שלום לכולם שמי אמיליה ואני חדשה יש לי שני ילדים ילדה בת 4.5 ובן בן 2.5 היום סיפרו לי בגן שהבן שלי נשך שני ילדים, ברגע ששמעתי ממש התביישתי, תמיד סלדתי מילדים שנושכים והנה הבן שלי נושך בכבודו ובעצמו. איך מסבירים לילד לא לנשוך ואיך מונעים את זה הוא רק בן שנתיים וחצי אז איך מסבירים לו שיבין שהוא עשה טעות אשמח לתובנות ועצות בנושא תודה אמיליה

ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif

אם זה קרה בגן, אין לך מה לעשות אחר כך בבית. כבר עבר הרבה זמן בשבילו והוא לא יבין מה את רוצה ממנו. כשילד נושך צריך פשוט להגיד לו שלא נושכים כי זה לא נעים. בלי יותר מדי התיחסות, אם את מצליחה לתפוס את זה לפני שזה קורה, מה טוב, בדרך כלל זה קורה בשניות... אותה תגובה צריכה להיות לגננות בגן. אם תהיו עקביים זה יעבור. והכי חשוב, זה שלב שהרבה ילדים עוברים ואין לך מה להתבייש בכלל. (אמא (שנשכה בעצמה בתור ילדה - או כך לפחות מספרים
) לילדים שגם נשכו וגם ננשכו...) ברוכה הבאה

tudu

New member
גם אצלנו נשכו.. ועבר..

היום בת 4, כשהיתה בת 2.5 אמרו לנו שהיא נשכה חברה בגן, בדרך כלל קורה להם מתסכול איום שלא יודעים איך לבטא ולהוציא.. השפה שלהם עוד לא מלאה ושוטפת להביע את כל מה שהם רוצים.. ואם הם מאד מאד מתוסכלים.. נושכים. כאשר השפה מתפתחת.. הם לומדים לצעוק, למחות.. ולתקשר.. וזה עובר. כן, צריך לעצור מיד אם זה קורה (וזה יקרה) בבית, לחבק להיות תקיפים שזו התנהגות לא מקובלת..

למעלה