צריכה עצה דחופה

karen2004

New member
צריכה עצה דחופה

אני בחורה בת 34 יוצאת כ- שנתיים עם בחור נחמד מאוד יש תקשורת מהממת בחור בעל השכלה והכל נהדר חוץ מדבר אחד שלא כל כך נמשכת אליו,לאחרונה הייתה לנו פרידה של חודש שבמהלכה הכרתי בחור שמושך אותי מאוד ,ללא השכלה ללא עבודה אין לו אפילו בגרות ,ולפרנסתו הוא מנסה לפתוח חנות למכירת נעליים . אותו בחור במשך שבוע הספקנו להפגש 4 פעמים והיה לי ממש פרפרים והתלהבות ,אבל עצם עובדת היותו לא מלומד וללא עבודה יציבה מפריעה לי,ש לו גם בעייה כספית כך שקשה לי "לרדת מהפינוקים "שהבחור השני הריף עליי. לפני כיומיים החבר לשעבר התקשר והציע לי להתחתן איתו ואמר שמאוד אוהב אותי. איני יודעת מה לעשות אני בדיכאון קשה לי לוותר על החבר לשעבר ,סה"כ יהיה לי רמת נוחות מאוד גבוהה איתו הוא בחור עובד מהנדס במקצועו וחבר מדהים אבל אין משיכה כמו אם ההוא. והבחור ממש עושה לי את זה אבלמפריע לי מה שציינתי למעלה . מה לעשות אני די מבולבלת ?????

שילה1

New member
קרן-האם חיי נוחות חשובים לך על פני

אינטימיות וחיי מין טובים? זו השאלה. והבחור השני-נו טוף.....ההורמונים עובדים. מה לעשות?לעזוב את שניהם,לקחת תקופה של שקט ורוגע,ולחפש את האחד והיחיד.

ציפיות -

זאת בדיוק הבעיה שלך, מהחבר הקודם, מהחבר הנוכחי, אפילו ממני
- אפשר לחשוב שנגמרו בעולם הגברים שהם גם מרגשים וגם מרוויחים טוב.

seeyou

New member
"הבחור ממש עושה לי את זה"../images/Emo24.gif

זאת תופעה נפוצה גברים בעלי תוארים אקדמים הם פחות "גברים" מאשר סתם כלומניקים. את צריכה להחליט מה עדיף לך יש כאלו שלקחו 2 באותו מחיר
יוסי עכשיו ברצינות אני מכיר 2 אחיות האחד אקדמית ויפה-מרשימה והתחתנה עם בחור חרוץ אך ללא אשכלה פורמלית-היא מרגישה כמלכה השניה רצתה רק אקדמאי
הבעל צריך להיות בן אדם ברור שלא כול בן אדם יגרום לך פרפרים אם זה מה שאת מצפה-אז אל תתחתני!

chenby

New member
היא בת 34

אולי היא חושבת שעוד קצת ולא יהיה מה לפרנס...

chenby

New member
האמת היא

תמיד ללכת עם הלב.. מה שכן, משיכה גם ככה נעלמת עם הזמן ונשארת חברות טובה... תעשי רווח מול מחיר מה המחיר בלעזוב את החבר ומה הרווח בלהיותעם החדש מה המחיר בלעזוב את החדש מה הרווח בלהשאר עם החבר בכל מקרה נראה לי שמה שלא תחליטי, את תחשבי מה אם הייתי מחליטה אחרת.. ממליצה לך שמה שלא תחליטי, תהיי שלמה עם הבחירות שלך. אם מה שחשוב לך זה פינוקים - תישארי עם החבר אם מה שחשוב לך זה שלמות בקשר - תעזבי את החבר בעיקר שעזבת אותו בלי קשר לבחור החדש.. אגב, אם תקראי את הספר חשוב והתעשר של נפוליאון היל , תגלי שרוב האנשים שהתעשרו, היו ללא השכלה (הנרי פורד למשל) אולי בגלל זה היה להם זמן לייזמות והזדמנויות עסקיות ולפיתוח רעיונות שלהם.. מעבר לזה, שכל עוד לא נשואים, זה מה זה לא עניינך.

czar

New member
תרשי לי להיות חרא....

את מבינה למה את בת 34 ושואלת את השאלות האלו או שצריך להבהיר לך? וסליחה על הטון. יש לי עוד שאלה קטנה - מתי בדיוק גמרת את הדוקטורט שלך?? עכשו נרד חזרה לרצפה - גם להוא עם הפרפרים בבטן בעוד כמה שנים הרי לא תמשכי כי הטינה על היותו "איש פשוט" תהרוג לך כל ייצר, לעומת זאת, לכי על חיי נוחות מתוך הבנה שתשלמי על זה כל חייך מחד, ומאידך, כן, תחיי אולי נוח יותר. אגב, ניתן לשלב...

מיואשת40

New member
יש בחור שיוצאים איתו ויש בחור

שמתחתנים איתו , נשואים זה לא קל ואם את מוסיפה להם בעל שלא עובד או לא סודר או משכיל זה הולך להיות בעייתי גם אם האהבה פורחת . תחשבי מה קורה במצב כזה עם 2 ילדים. ובכלל מי את רואה אבא טוב יותר לגדל את ילדייך? וחוץ מזה את בת 34 אני במקומך הייתי מתחתנת עם הבחור שהציע. כמו כן מישהי חכמה מאוד אמרה לי פעם וצדקה : " תתחתני אם מישהו שאוהב אותך יותר ממה שאת אוהבת אותו תמיד יהיה לך טוב" והאמיני לי היא צדקה. בהצלחה

karen2004

New member
למיואשת 40

ראשית תודה רבה על תגובתך ,מאחר שכתבת דברים מאוד משכנעים הייתי רוצה לשאול אותך. האם אפשרי להתגבר על נושא המשיכה ,ציינתי שעם הבחור שהציע לי חתונה ויוצאת איתו אין לי משיכה אבל יש הכל חוצ מזה. וזה הקטע שהכי מתסכל אותי. מה דעתך, בברכה קראין

המנוצלת

New member
יש בחורים שיוצאים איתו....

שלום לך אחלה שם גם שלי משהו לא? תגידי איך אני אדע אם הבחור באמת אוהב אותי האם בכל להאמין למשהו עוד פעם בחיים שלי אחרי מה שאני עובר ועברתי?אחד היה שבאמת אהב אותי ולא יהיה דבר כזה בחים שלי יותר מאז עברו כימת7 שנים ולא פגשתי כמוהו! אני כבר ימות כך לבדי איך אפשר ליסמוך על גברים לא מעניין אותם אהבה יותר נכון ברגע שמרגישים שאישה אוהבת הם פוחדים בורחים או לא יודעת מה בקיצר בלגן זה מה זה לא בשבילי חחחחחחחחחחחחח אם יש לך תשובה בשבילי 0543519989

לפחות את כנה ../images/Emo13.gif

מה אני אגיד לך... אם מישהי היתה שוקלת להתחתן איתי בגלל המצב הכלכלי שלי, הייתי נעלם מייד. עצתי - תתחתני עם הבחור המבוסס. ואני מאחל לך שהבחור השני יפתח חנות נעליים, יהפוך לרשת ויתעשר ותאכלי את הלב כל החיים שהפסדת את כל הכסף ההוא...

גם אותי הצלחת לבלבל

את כותבת ש - את בת 34 שנתיים את יוצאת עם בחור נחמד יש תקשורת מהממת בעל השכלה הכל נהדר יש פינוקים ואת לא מאוהבת בו ? אני לא בעד שהתואר עושה את הבן אדם,אגב. אבל מה עשית איתו שנתיים ?

karen2004

New member
תשובה לשאלתך,

היה לי נח איתו ,ואולי לא באמת ידעתי נמה זה להרגי אהבה עד שלא הכרתי את החדש.

karen2004

New member
תשובה לשאלתך

אולי לא הבנתי באמת מה זה התחושה אהבה עד שהכרתי את החדש ו"הסתנוורתי "מהנוחות שהיה לי עם החבר במשך שנתיים. הוא בא מבית מאוד מבוסס ,ותמיד היה מסעדות, חול,צימרים ........ אך לא היה מי יודע מה משיכה אם בכלל

למעלה