צריכה עיצה...

liranush39

New member
צריכה עיצה...

היי... לאחרונה מזה 3 חודשים- אני לא עובדת,(הייתי מזכירת חברה בארגון גדול- ופוטרתי עקב קיצוצים) למרות שאני מוסמכת להדריך אירובי, סיימתי לפני 7 שנים בוינגייט ולמען האמת- לא ממש נגעתי בזה, אני מוצאת את עצמי אוכלת שטויות, וכל יום אומרת אני אומרת לעצמי שאעשה ספורט- וחצ מלהשמין, ולאכול שטויות אני לא עושה כלום.. אני מתה לצאת מהלופ הזה... אני אשמח לעצות

NetoGreen

New member
לצאת מהלופ

הי לירן הבעייה שהעלית היא נחלתם של הרבים, הבעייה היא להתחיל, אחרי שמתחילים ונכנסים למעגל הפעילות, כבר הרבה יותר קל להתמיד. אין כאן פתרונות קסם, מה שעובד לרבים זה להחליט ולעשות. תזכרי שאת יותר חזקה מהכל ואם את באמת רוצה את יכולה! בתור מדריכת אירובי את בטח זוכרת את נקודת השבירה באימון ואת התחושה המעולה שמתגברים עליה, ואת תחושת ה- HI המלווה את סיום האימון, את המוסיקה הקצבית, מחיאות הכפיים, התנועתיות המטריפה, הזיעה, האנרגיה, פשוט ריחוף. אל תדחי למחר קומי מהכסא צאי לצעידה מתונה בת 15-20 דקות (כמובן במידה ואין בעיות בריאות, שיש אישור מרופא, ותוך הקפדה על ביצוע חימום ומתיחות לפני ואחרי הפעילות, ועל כל כללי הזהירות שלמדת בקורס המדריכות) אחרי 20 דקות תרגישי מעולה, אל תמשיכי מעבר ל- 20 דקות, גם אם ממש תרצי. לאחר יום מנוחה, צאי להליכה שנייה, וכן הלאה. כך לאט, בעקביות עם הוספת זמן, קצב ומרחק באופן מתון ולפי העקרונות שלמדת, בלי תירוצים, בלי לוותר לעצמך ובלי לדחות תחזרי למעגל הפעילות. לגבי התזונה - תחליטי על שינוי אחד שאת מוכנה לבצע כגון: להקפיד על ארוחת בוקר לא לאכול מטוגן לשלב לחם מחיטה מלאה וכו'. תתמידי בשינוי שבועיים ואז תוסיפי שינוי נוסף, וכן הלאה. את יכולה להסתייע באבחון שלנו וביומן התזונה.(שניהם בחינם) אני מחכה לקרוא בפורום שיצאת להליכה ושהיה מעולה, ולשמוע איזה שינוי תזונתי קיבלת על עצמך, נסי לא לנשנש בין הארוחות, את חושבת שתוכלי? המאמר הבא על מוטיבציה באימונים יכול לסייע. אל תאכזבי אותי.....ואותך.... מחכה לשמוע ממך ולטובה. בהצלחה ד"ר גיא מור

למעלה