צריכה עזרה...

מצב
הנושא נעול.

lee_1

New member
צריכה עזרה...

צריכה עזרה...
ביום שלישי עליי להגיע מבת ים (רחוב עוזיאל) עד כפר סבא (לא משנה לאן, עדיף לאיזור המרכז) והשאלה היא... א-י-ך?!?!?!? אודה למי שיעזור לי

השירות לנוסע המתמיד

צריכה עזרה...
ביום שלישי עליי להגיע מבת ים (רחוב עוזיאל) עד כפר סבא (לא משנה לאן, עדיף לאיזור המרכז) והשאלה היא... א-י-ך?!?!?!? אודה למי שיעזור לי
השירות לנוסע המתמיד
תעלי על קו 18 (דן) לכיוון תל-אביב. תסעי בו עד רחוב המלך ג´ורג´ בתל-אביב, ובתחנה של בית ז´בוטינסקי, תרדי (אפשר גם להחליף את האוטובוסים בתחנה של כיכר רבין). תחכי באותה תחנה לקו 149 (גם כן דן), והוא יוביל אותך עד כפר סבא, לכל אורך רחוב וייצמן.

oren*

New member
כל הכבוד על תשובתך ../images/Emo45.gif

השירות לנוסע המתמיד
תעלי על קו 18 (דן) לכיוון תל-אביב. תסעי בו עד רחוב המלך ג´ורג´ בתל-אביב, ובתחנה של בית ז´בוטינסקי, תרדי (אפשר גם להחליף את האוטובוסים בתחנה של כיכר רבין). תחכי באותה תחנה לקו 149 (גם כן דן), והוא יוביל אותך עד כפר סבא, לכל אורך רחוב וייצמן.
כל הכבוד על תשובתך

נסיעה מבת-ים לכפר סבא

צריכה עזרה...
נסיעה מבת-ים לכפר סבא
תוכלי לסוע עד לתחנה המרכזית החדשה של ת"א בקו 85 ושם לעלות על קו 567 שנוסע לכפר סבא, הרציף שלו הוא בקומה השישית. או שתוכלי לסוע עד לעזריאלי בקו 42 של דן, ושם לעבור לקו ל 567.

מצב
הנושא נעול.
למעלה