צריכה עזרה...

lovegirl304

New member
צריכה עזרה...

קניתי לא מזמן סימס 2 חיות וזאת חבילת ההרחבה הראשונה שלי... קיצר יש לי כמה שאלות - יש את הברק הזה מתחת לזכרונות וואיפו שהאנשים שהסימס מכיר.. בערך הבנתי מה זה עושה אבל יש את ה- cologne מין בושם כזה? אז איפו משיגים את זה ומה עושים אם זה.. -מה אני צריכה לעשות כדי שיבוא בואש? -האם בעלי חיים יכולים לעשות משהו לגנבים? -האם אפשר לאמץ כלבי רחוב לא דרך הטלפון? -כלבים יכולים לחלות מאוכל מקולקל שנותנים להם? -ואחרון חביב חחח.. אם בעלי חיים יכולים להישאר בעצמן בבית אחרי שהבעלים מתים? -ואפשר לקנות משו מהמאמנת של הכלבים מה זה עושה? סורי על החפירות...
תודה למי שיענה...

עונה:)

ה"ברק" זה משיכה. אם מתחת לסים יש ברק ועליו איקס זאת אומרת שהסים שלך לא נמשך אליו.אם יש ברק זה אומר שהסים נמשך אליו, אם יש שני ברקים זה אומר שהסים נמשך אליו יותר וכך הלאה.. הCOLOGNE זה מין בושם כזה או וואטאבר שקונים בחנות. את תראי דבר צהוב כזה בצורת בקבוק בושם תלחצי עליו ותקני
לבואש לא קוראים, הוא בא לבד:p בעלי חיים לא יכולים לעשות לגנבים כלום. אי אפשר לאמץ כלבי רחוב, אבל אפשר לקנות בחנות. חיות לא יכולות לחלות. כן, אפשר לגדל בעלי חיים בלי סימים. אי אפשר לקנות כלום מהמאמנת.

למעלה