צריכה עזרה...

מצב
הנושא נעול.

angel Mom

New member
צריכה עזרה...

צריכה עזרה...
התחלתי לעבוד בשליחויות אבל אני עובדת עם האופנוע שלי... קטנוע 50 סמ"ק לא משו מיוחד... הביטוח עליי הכל עליי אני רק עושה שליחויות הוא משלם לי רק דלק... הוא אמר לי שאין לו אופנועים אז אמרתי לו בסדר אני עם האופנוע שלי בינתיים לפני יומיים התפנה אופנוע והוא לא מוכן לתת לי אותו... תפס טרמפ על זה שיש לי אופנוע משלי... מה הזכויות שלי במצב שאני עובדת אצל בן אדם עם האופנוע שלי? מבחינת אחזקת האופנוע...(בלאי ביטוח והשאר) ומבחינת שכר...? תודה..

angel Mom

New member
מישהו???????????

צריכה עזרה...
התחלתי לעבוד בשליחויות אבל אני עובדת עם האופנוע שלי... קטנוע 50 סמ"ק לא משו מיוחד... הביטוח עליי הכל עליי אני רק עושה שליחויות הוא משלם לי רק דלק... הוא אמר לי שאין לו אופנועים אז אמרתי לו בסדר אני עם האופנוע שלי בינתיים לפני יומיים התפנה אופנוע והוא לא מוכן לתת לי אותו... תפס טרמפ על זה שיש לי אופנוע משלי... מה הזכויות שלי במצב שאני עובדת אצל בן אדם עם האופנוע שלי? מבחינת אחזקת האופנוע...(בלאי ביטוח והשאר) ומבחינת שכר...? תודה..
מישהו???????????
אולי בכל זאת מישהו יעזור לי? אני לא יודעת מה לעשות...... בבקשה...??

אם היית טורחת לדפדף קצת היית שמה

צריכה עזרה...
אם היית טורחת לדפדף קצת היית שמה
לב שהפורום מאוד פעיל. אנחנו לא חייבים לענות כשנוח לך. אנחנו עונים רק כאשר נוח לנו. קצת סבלנות כשאת מבקשת סיוע היא המינימום שנדרש ממך. אין חוק שמחייב את המעסיק לספק לך אופנוע שלו. אם תנאי העבודה שהוא מציע לך אינם נראים לך את יכולה להתפטר. אולי כדאי לפנות אליו ולהודיע לו שבתנאים כאלו את לא מוכנה להמשיך לעבוד ולנסות לשאת ולתת עימו לגבי ההוצאות של האופנוע. אין ספק שתנאי העבודה כפי שאת מתארת אותם כאשר גם האופנוע שלך ואת נושאת בכל ההוצאות נשמעים לא סבירים בעליל אבל אין חוק שקובע כי הנ"ל אסור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה