צריכה עזרה!

צריכה עזרה!

שלום לכם, מישהו אולי מכיר אתר גרפיקה טוב שיכול לעזור לי עם פוטושופ ואימג' רדי ? תודה מראש. מעיין:)

romi1304

New member
איזו סוג של עזרה?

ומה נקרא אצלך אתר גרפיה טוב? תני קצת פירוט שנוכל לעזור.

advab

New member
מנצלת שרשור-Clip art../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif

מישהו מכיר את התוכנה clip art , שבה ניתן לעצב תמונות כמו זאת שמצורפת? בתוכנה יש אלפי מסגרות, ציורים שאפשר להוסיף, צלליות שונות וכו'.. אודה מאוד לכל העונים! חג שמח!

pulse11

New member
זה נורא מטריד אותי, אני חייב להבין

מה האופנה הזו לקחת דמויות ולשים נצנצים מסביב? זה איזו פעילות לשעות הפנאי של הנוער? זה מגיע מתוך תוכניות טלויזיה? מאיפה הם שואבים את הרעיון לעשות את זה בכלל? בחיי, שאלתי כל מיני צעירים במשפחה ולאף אחד אין מושג לגבי הנושא הזה ומתי משתמשים בו... אפשר הסבר על התופעה? תודה.

advab

New member
ההסבר

האמת היא שזאת תמונה שלא אני עשיתי אבל זה לא עקרוני. תתפלא שבתוכנה עצמה אפשר לעשות דברים מדהימים (זאת רק דוגמא) לתמונות שלך מדיגיטלית וכו'. אם לא התכוונת להגיב בהתאם לשאלה שלי בהודעה הקודמת, הייתי מעדיפה שלא תגיב בכלל.

מיכאל ג

New member
כאן זה פורום

ואין לך את הזכות או היכולת להחליט מי יגיב להודעה שלך ואיך. תתרגלי לזה.

durk water

New member
כנס לכל מיני אתרי מעריצים למיניהם,

כמו "סקעת המהמם" וכ'ו,כמעט לכל כוכב בימינו יש חבורת מעריצים וכולם שם מביעים את הערצתם ע"י אפקטים בפוטושופ,תוכל לראות הרבה "חתימות",הם קוראים לזה,כל מעריץ מכין בעצמו,הנה,מצאתי דוגמא..

t a l e n t

New member
תכלס

אני לא יודע מה אתה מקשקש שם, אבל תמונה תכלס וטקסט תכלס, עזוב אותך עיצוב גרפי ( כי בבירור רואים שמי שעשה את זה אין לו מושג בכלום) לא תמיד צריך את זה, מספיק 2 תאומות אולסון והכל טוב. רק חבל שהם לא שלישיה.

durk water

New member
תכלס,אני לא מקשקשת.שאלת שאלה,

מה פשר כל התמונות המעובדות הללו,מי ומה עושה בהם שימוש,אז עניתי.(זה היה באירוניה שכל מעריץ הוא גם מומחה לפוטושופ). עניתי לעניין-תמונות כאלו תמצא באתרי מעריצים,ומבצעים הם המעריצים עצמם.

oren*

New member
תוכנה מסויימת בשם CLIP ART?

חיפוש בגוגל מצא למעלה מ-30 מיליון תוצאות לאתרים, תוכנות ומאגרי קליפ-ארט שונים עם מסגרות, אייקונים, אנימציות ואובייקטים גרפיים נוספים בחינם ובתשלום. נסי לחפש באתר בו מצאת את התמונה את שם היצרנית.

advab

New member
עשיתי כבר את החיפוש בגוגל

ונכנסתי להרבה אתרים אבל באף אחד מהם לא היה את התוכנה להורדה ואם הייתה זו לא הייתה הספציפית שחיפשתי. בנוגע לתמונה אין לי מושג מי עשה אותה, הלוואי זה היה יכול לפתור לי הרבה בעיות. אבל תודה על התשובה בכל אופן.

יש תוכנה שנקראת

ArtBorders ניתנת להורדה חינם עם מס' מצומצם של מסגרות וע"מ להגדיל את המאגר נדרשים לרכוש את הגרסה המתקדמת יותר או משהו כזה.

advab

New member
מצאתי תוכנה דומה

שמה הוא photo impact היא דומה למה שחיפשתי קודם. תודה לכל מי שענה.

למעלה