צריכה עזרה :(

pokegirl

New member
צריכה עזרה :(

אתמול טיילתי עם פרדי ובאמצע הליכה די רגילה על הדשא הוא התחיל לבכות ולהתקפל, התקשרתי מיד לאמא שתאסוף אותנו הביתה כדי להכריח אותו ללכת חזרה נראה לי יותר מדי הסתכלתי לו על כפות הרגלים ולא ראיתי דם או משהו, מיששתי את האצבעות, בין הכריות ואת הרגל לאורכה, בכל ארבעת הרגלים ופרדי לא הראה סימן שכואב לו, חשבתי אולי הוא דרך טיפה עקום או משהו היום בבוקר לא נראה שהוא חזר לעצמו, מיששתי שוב את הרגלים ושוב הוא לא הראה סימן כלשהו, טיפה מאוחר יותר הוא הלך בבית ובכה, וכשנשב החזקתי את העקב של רגל ימין שלו וכל הרגל התחילה לרעוד, לחצתי קצת על הנקודה שבה הזנב מתחיל והוא הוציא יבבה... אני רוצה ללכת איתו לוטרינר, אבלל צערי אני לא תופסת את הוטרינר שלי וגם אמא שלי בדיוק נסעה הבוקר לאילת ככה שאין לי רכב או כסף
יש למישהו רעיונות? הצעות? משהו? :(

אין אף אחד שיכול לקחת אותך לוטרינר?

אם את גרה במרכז ,באיזור ראשון לציון ובאמת אין לך אפשרות להסתדר לבד אז אני מוכן להסיע אותך ...בנתיים פשוט תשתדלי שפרדי לא יתאמץ....ואם הוא צריך לרדת והוא לא כבד מידי אז תרימי אותו על הידיים...מחכה לתגובה בתיבה בשעה הקרובה...

pokegirl

New member
אוקי יצרתי קשר עם וטרינר

המרפאה שלו יחסית קרובה עלי, "רק" 10 דקות הליכה... ואני מהרצליה, תודה בכל אופן :)

WTR

New member
לא כדאי שהכלב יילך לדעתי..

תנסי בכל זאת למצוא הסעה אין לך כסף רק למונית הלוך-חזור? אולי יהיו נחמדים ויורידו מחיר אם תקחי אותם הלוך-חזור
בהצלחה ותעדכני אותנו!

pokegirl

New member
כן אני מנסה בינתים

לחפש הסעה ולצערי אין לי כסף מזומן או משהו..

WTR

New member
תנסי למצוא הסעה לויטרינר

מאח / דוד / אמא של חברה / כל דבר אחר תנסי לתפוס את הויטרינר (אין לו מספר לחירום?) ותשאלי אם זה בסדר שתביאי את הכסף כשאמא שלך תחזור...

pokegirl

New member
אוקי אז ככה...

הוטרינר איבחן את פרדי ואמר שזו דלקת פרקים הוא נתן לי מרשם ועכשיו פרדי צריך כדור כל יום :\ אני מקווה שהכל יסתדר...

למעלה