צריכה עזרה!

S™ eX

New member
צריכה עזרה!

מיהו יכול לספר לי כל מה שקרה באני צועני עם סגונדו ומאיטה כי התחלתי לראות לראות את הסדרה רק מלפני שלוש שבועות (פעם ריאשונה שראיתי זה שסגונדו חטף את ניניו)

huxy

New member
מאיטה וניניו היו ביחד מההתחלה

אף אחד לא ידע שהם יוצאים חוץ מאמפרו ומריה (היתה אז חברה של מאיטה), כשנודע ללאסרו הוא הביא את סגונדו (שהוא האחיין של אמפרו) כדי שסגונדו יפריד בניהם ויתקרב יותר ויותר למאיטה, מה שללאסרו לא ידע זה שסגונדו מאוהב במאיטה וקצת מטורף (הרג את חברה הקודמת שלו). ואז סגונדו הציע למאיטה שהם יתחזו לחברים כדי שלאסרו יפסיק להציק לה בעניין ניניו והיא הסכימה אבל הוא לקח את העניין ביותר מידי רצינות והתחיל להשתגע, ניניו חשד בו מההתחלה וניסה להראות את זה למאיטה ולא הכי הלך עד שסגונדו ממש התחרפן, הוא ניסה לרצוח את ניניו ונכנס לכלא, ואז שניניו גם נכלא (אחרי שמריה הגישה נגדו תביעה שניסה להרוג אותה) והם נפגשו בכלא וסגונדו ניסה להרעיל את ניניו...ניניו בסוף הצליח להשתחרר מהכלא וסגונדו ברח מהכלא וחטף אותו היו הרבה דברים קטנים באמצע עם כל הרבעייה הזאת אבל זה הסיפור בכלליות.

S™ eX

New member
תודה

אבל מה סגונדו היה עושה למאיטה? אמרו לי שהוא היה מרביץ לה, מאיים עליה בסכינים וחטף אותה שלוש פעמים!!!

huxy

New member
אפשר לומר

בהתחלה הוא היה בונבון ומאד תומך ומנסה לעזור לה עם ניניו אבל הכל היה תרמית שלו ושל לאסרו ובהמשך הוא נהיה ממש מטרד, הוא לקח את זה שהם חברים ברצינות והיה מאיים עליה שהיא לא תדבר עם ניניו ודוחף אותה, היא היתה מפחדת ממנו לאללה. אני זוכרת שהוא חטף אותה פעמיים אבל הזכרון שלי הוא לא הדבר הכי חזק בעולם
ד"א הוא ומריה מההתחלה קשרו קשר בניהם כדי להפריד בין ניניו ומאיטה.

S™ eX

New member
יש לי עוד שאלה ???

איך נהיתה לסגונדו עין לבנה? סליחה על כל השאלות אבל אני חייבת לדעת,אני כזאת נאכסית כל הסדרות היפות אני מתחילה לראות שהן עומדות להיגמר! שזה יחזור אני בטוח יראה!

S™ eX

New member
מההההההההה

איך הוא הוציא לו את העין?! איזה מעצבן הניניו הזה,לא פלא שסגונדו שונא אותו

nini15

New member
הם רבו כשסגונדו ניסה לרצוח את ניניו

מול העינים של מאיטה..

huxy

New member
וואי? מעצבן?

סגונדו שונא את ניניו כי מאיטה מאוהבת בניניו, וניניו רק הגן על עצמו ועל מאיטה, סגונדו חטף את מאיטה וקרא לניניו כדי להרוג אותו מול העיניים של מאיטה כמו שלי רשמה, הם רבו וניניו חבט בו עם מחבט בייסבול בעין.

S™ eX

New member
כן אבל ניניו מעצבן../images/Emo46.gif כמה מזל יש לו

שימות כבררררררררררר

nini15

New member
חחחח איזה מצחיק זה פעם ראשונה

שאני פוגשת משהי ששונאת את ניניו חחח האמת שאני אוהבת גם את מריה וסגונדו, בעיקר את מריה, אבל לא הייתי רוצה שהם יפגעו בניניו או במאיטה.

S™ eX

New member
גם אצלי זה פעם ריאשונה

שאני מכירה מישהו שאוהב את סגונדו,כולם שונאים אותו ואוהבים את ניניו המעצבן! אבל עם כולם שונאים אותו זה אומר שחואן משחק טוב את הדמות אני אוהבת את סגונדו בגללו התחלתי לראות את הסדרה

nini15

New member
חואן משחק מעולה וגם לאורה שהיא

מריה הם מוסיפים אקשן לזוג מאיטה וניניו בגלל זה אני אוהבת אותם וגם בגלל שהם עושים מה שבראש שלהם בלי לעשות חשבון לאף אחד ותמיד כולם נופלים במלכודות שלהם פעם אחרי פעם, מה שעושה אותם (מריה וסגונדו)שולטים ..אבל עכשיו יהיה מוזר לראות את סגונדו ממשיך בתור רוח אני העדפתי אותו חי.

S™ eX

New member
אני אהבתי את מריה

אבל היא רצחה את סגונדו!!!!! גם אני הייתי מעדיפה אותו חי אבל לא משנה העיכר שיש סגונדו אבל לא הבנתי למה לא לרצוח את חוסמי מה הוא עשה לו? וגם לא הבנתי למה מכל האנשים שמתים רק סגונדו חוזר? לא שיש לי בעיה עם זה אבל מעניין לדעת

nini15

New member
../images/Emo58.gif אז ככה ...

סגונדו חוזר כי למרות שהוא דמות רעה מאוד אהבו את הדמות שלו והקהל דרש שיחזור (אז את רואה אנחנו לא היחידות שאוהבות אותו
) הוא הורג את חוסמי כי הוא בהמשך לא יהיה רק נגד מאיטה טניניו אלא נגד כולם הוא יהיה מעין רשע ראשי של הסדרה הוא יחבור לנוריה שהיא המכשפה הרעה וביחד איתה הם יעשו רע לכולם.

huxy

New member
S™ eX- ../images/Emo58.gif

מחקתי כמה הודעות שלך כי שמת ספוילר ענק על חוסמי בלי להודיע עליו, תשימי לב לעניין...למה להרוס לכאלו שלא רוצים לדעת. לי ולאו- סורי שהודעות שלכם נמחקו כי היו משרשרות להודעה

huxy

New member
היה ומחקתי ושכחתי להוציא מהכותרת../images/Emo13.gif

S™ eX

New member
סליחה שלא שמתי ספוילר

שכחתי,בפעם הבאה אני יזכול לשים

למעלה