צריכה עזרה!

dahrma

New member
צריכה עזרה!

בנות יקרות (וגם בנים)! רק עכשיו קלטתי שעברנו באמת לתפוז והכל בזכות אולה שעשתה את המעבר קל יותר בשבילי - תודה אולה! אני זקוקה לעצתכן. לפני 17 יום קיבלתי כוריגון (ביום רביעי) ועברתי אחריו שתי הזרעות (בחמישי ובשישי). העניין הוא שעדיין לא קיבלתי מחזור. אחרי ההזרעה השנייה הרופאה שלי נתנה לי נרות אוטרוגסטן (פרוגרסטרון) דבר שלא לקחתי בהזרעות עד עכשיו. בשלוש ההזרעות שכבר עברתי (זאת הרביעית) קיבלתי מחזור ביום ה - 16 מקסימום 17 מהכוריגון ועכשיו כבר נגמר היום ה17. וכן, עשיתי בדיקת שתן בבוקר ואני לא בהריון. רציתי לשמוע מה אתן יודעות על הנרות האלו ואם מישהי שמעה שזה עלול לעכב מחזור וחוץ מזה אולי יש לכן איזה שהוא רעיון אחר למה זה קורה. תודה רבה! דארמה.

dahrma

New member
מרב היקרה תודה!

מרב שלום! קראתי את ההודעה שלך. הבעיה שלי היא שיש לי כדורים רק עד היום בצהריים ורק מחר אני הולכת לעשות בדיקת דם. כך שאני אפסיק לפני שאני אדע באמת. תודה לך ובהצלחה!

מרב.

New member
דרמונת ../images/Emo33.gif

צרי איתי קשר 054-933248 יש לי ימבה של כדורים (אני תל אביבית) מרב

dahrma

New member
תודה!

מרב - את מקסימה! החלטתי לרדת מזה. אנחנו גרים בצפון ותל אביב זה ממש רחוק בשבילנו. חוץ מזה אני לא מרגישה שום סימן להריון (לא ציצים ולא כלום) וגם הבדיקה הראתה שלילי כך שלא נראה לי שזה הריון. אני אקח עוד את הנרות של הצהריים וזהו - אם אני לא אקבל עד מחר אני אלך לבדיקת דם בבוקר. דבר אחד למדתי מזה - לבקש שהרופאה שלי תתן לי מרשמים קצת יותר מרווחים. תמיד היא נותנת לי מרשמים "על הכדור" וזה קצת מלחיץ. בכל מקרה המון המון תודה על ההצעה שלך! בהצלחה דארמה.

נועם@בת

New member
דארמה, אם ההריון נקלט

אז כמה פנינים יותר או כמה פנינים פחות כבר לא ינשו הרבה. אולי היתה השרשה מאוחרת, ואולי למרבה ההעצב זה שלישי עם וסת שמתעכבת - גם זה קרה כאן הרבה בעבר. נקווה שזה חיובי ביישן שיופיע רק מחר בבדיקת הדם.
נועם

דארמה - גם לי בתחילת ההריון לא היו

"סימני הריון" בכלל!!! מס´ ימים לפני הבטא הייתי כ"כ בטוחה שאני לא בהריון, שניקיתי את הבית בכזו צורה, שבן-זוגי התפלא שהצבע מהקירות לא ירד. לא לכולם יש "סימני הריון", אבל כמו שנעם כתבה לך, במידה ויש הריון, עוד כדור, פחות כדור - לא ישנו. אבל לכי לבדיקת דם מחר על הבוקר. סיגל

דארמה - לא שתן ולא נעלים! רק דם!

בדיקות השתן הללו מצד אחד לא תמיד מצליחות לזהות הריון, ומצד שני מעשירות את המפעלים המייצרים. גשי לבדיקת דם! היא הכי וודאית. ואינשאללה, שאת תהיי ההודעה הראשונה בפורום על הריון. בהצלחה, סיגל

למעלה