צריכה עזרה

צריכה עזרה

אני רוצה לתת מתנה לחברה שמסיימת לעבוד במאפיה, חשבתי על מחזיק מפתחות ואני מחפשת רעיונות לגבי הקישוט שיהיה עליו... תודה.

KarinDi

New member
מחזיק מפתחות

- כובע שף - חלה מפימו - מקום לתמונה עם תמונה שלה עם שלט המאפיה - רק דגם מוקטן של המאפיה, או כרטיס ביקור מנויילן - פנקס פצפון, עם הקדשות מהעובדים - שקית "שמרית" מכווצות במיקרו

KarinDi

New member
תודה

למה "רק"? נראה לי שבכל זאת הייתי הולכת על מוטיב שקשור למאפייה ולא לקופה. עוד כמה רעיונות בכל זאת: - פנקס שהכריכות שלו נראות כמו שטרות (מוכרים כאלו, אבל זה לא בעיה להכין) - בובה קטנה של חזיר (כמו קופת חיסכון) - בקבוקון קטן, שתוכל לשמור את הריח של המאפים ולקחת איתה - יש מגנטים עם כלמיני מאכלים שאפשר להפוך למחזיק מפתחות: פיתות, רוגלכים. אפשר גם להכין מלבד (אם תרצי אחפש הוראות) - ארנקון קטן, כדי לחסוך כסף קטן, שתמיד יהיה לה עודף בקופה... אין ספק , שנושא המאפים קרוב אל ליבי (ואל קיבתי...)

באתי לספר איך היה..

הדפסתי על ריבועים קטנים (בגודל של דף הודעות לטלפון מקופל לארבע) את הלוגו של המאפיה, ועל כל ריבוע כתבתי סיפרה בגדול מ10 עד 1. מאחורי כל דף רשמתי פעולה שהיה מתפקידה לעשות כמו: "פעם אחרונה לענות מאפיה שלום", "פעם אחרונה לארוז שקיות", "פעם אחרונה לחשב עודף" וכו'. תפרתי עוגה קטנה בסגנון של FELT FOOD, ושמתי הכל על מחזיק מפתחות ש"תחזיק" מעמד.

KarinDi

New member
וואו!

נשמע מקסים מקסים מקסים. אהבתי את ה"פנקס" שיצרת, נשמע משהו שמעלה חיוך של ציפייה ושל נוסטלגיה יחד...מאוד אהבתי את הרעיון, בהחלט אשתמש בו. נשמח לראות תמונה אם יש. תודה רבה שחזרת לשתף, זה חשוב לנו מאוד!

למעלה