צריכה עזרה

מצב
הנושא נעול.

Eurogirl

New member
צריכה עזרה../images/Emo2.gif

צריכה עזרה

מישהו יודע באיזה אוטובוסים/מוניות אני צריכה לנסוע כדי להגיע מקרית מוצקין להדר (באיזור המוניות של טירה)? תודה מראש!

איליה.

New member
את לוקחת כל אוטובוס למרכזית המפרץ

צריכה עזרה

מישהו יודע באיזה אוטובוסים/מוניות אני צריכה לנסוע כדי להגיע מקרית מוצקין להדר (באיזור המוניות של טירה)? תודה מראש!
את לוקחת כל אוטובוס למרכזית המפרץ
(מתוך קרית מוצקין קו 52, 52א, מכביש עכו כל הקווים שנוסעים לחיפה כדוגמת 56, 251, 271 וכו´) ומגיעה עד התחנה הסופית - מרכזית המפרץ. ממרכזית המפרץ את לוקחת קו 111, 114, 115, 119. כולם מגיעים לרח´ החלוץ פינת שפירא, ומרח´ שפירא יש את המוניות לטירה. כשאת נכנסת לאוטובוס במוצקין, תגידי לנהג שאתה רוצה להמשיך להדר, הוא יתן לך כרטיס המשך. מקרית מוצקין למרכזית המפרץ אפשר לנסוע גם ברכבת (עד תחנת לב המפרץ).

K85

New member
מוניות שרות

צריכה עזרה

מוניות שרות
אפשר לנסוע גם במונית שרות עד להדר, במקום להחליף אוטובוס במרכזית המפרץ, זה הרבה יותר נוח אם נוסעים להדר. דבר שלא הייתי אומר לפני שנפתחה מרכזית המפרץ, כשעוד התאפשר לנסוע מהקריות להדר ולעיר באוטובוס אחד. אוטובוס לפי דעתי יותר נוח ממונית שרות, אבל לא כשצריכים להחליף אוטובוס במפרצית בזמן שכל המוניות שעוברות בדרך עכו מגיעות עד להדר, ואם את רוצה להגיע לטירה אפשר להחליף בהדר מונית או לנסוע באוטובוס קו 45.

מצב
הנושא נעול.
למעלה