צריכה עזרה-תלת אופן עם מוט...

סיגל 31

New member
צריכה עזרה-תלת אופן עם מוט...

הקטן שלנו עוד חודש בן שנה ואנחנו רוצים לקנות לו תלת אופן עם מוט. שמנו לב שהוא נורא מתלהב מהתלת אופן של חבר שלו כשאנחנו נפגשים... רציתי לקבל המלצות על תלת אופן איכותי ובטיחותי. תודה

סיגל 31

New member
ראיתי שרשורים קודמים בנושא אבל

אין קישורים לאתרים... יש למישהי אולי קישור לאתרי אינטרנט בהם אפשר לראות את התלת אופן?

lilo

New member
דינוזאור! המומלץ ביותר בפורום../images/Emo13.gif

סיגל 31

New member
מה זה דינוזאור? איפה אפשר לקנות?

יש לך אולי קישור לאתר שאפשר לקבל עליהם יותר פרטים?

קרקפת

New member
יש אותו בטויזרס

(כנראה שהוא ייחודי להם) - יש עליו מבצעים לפעמים

a y a l u l a

New member
גם אנחנו בחיפושים. ו המסקנות שלי...

לבעלי יש כמה לקוחות שהם יבואנים גדולים מאוד של צעצועים ובין היתר גם אופניים. ונאמר לנו שהאופניים שהמוט יכול לסובב את הגלגל הקידמי אין להם תו תקן. וכנ"ל לגבי אופניים עם מעקה. האופניים המומלצות הן אופניים עם רצועות קשירה ומוט שלא מסובב את הגלגל הקידמי.

רחלילי

New member
תיקון קטן

לא לעשותהחלטה גורפת לגבי כל אלה שיש להם מוט מידע אישי ששמעתי מהיבואן (שהוא, יש לציין גם קרוב משפחה) יש כמה סוגים של אופניים עם מוט. חלק בלי תו תקן. מה שהוא מייבא עם תו תקן. אז רק לא לפסול באופן כללי לפני שבודקים. אין לי אישית המלצה לכאן או לכאן כי אצלנו עדיין לא נוסעים על אופניים.

סיגל 31

New member
תוכלי לפרט יותר לגבי אלו שיש להם

תקן? אני לא רוצה לקנות משהו שאין לו תקן והבנתי שמאוד נוח שאפשר להזיז את התלת אופן עם המוט. תודה

a y a l u l a

New member
שכחתי לציין

שאחרי התלבטויות... החלטנו על האופניים האלה. (אחרי שהיבואן שמיבא עוד כמה דברים. אמר שאת אלה היה לוקח לילד שלו.

סיגל 31

New member
נראה טוב...תוכלי לפרט לי יותר?

האם המוט מזיז את הגלגל הקידמי? האם אפשר לפרק את המוט? האם יש תקן?

wildcat6

New member
גם לי היו כמה מסקנות

אצלנו המוט לא מסובב את הגלגל והילד פשוט לא מפדל, ברור לי שזה בקטע של בטיחות אבל אנחנו מפספסים קטע הפידול היזום עוזר לילד ללמוד את התנועה. המעקה והרצועה הזה מתאים לתינוקות אולי שרק למדו לשבת, ילד צריך לעלות ולרדת מהאופנים בקלות. אז אם כל הכבוד להמלצות צריך להתאים את האופנים לילד

סימבה ק

New member
יש לי אחד מצויין

אין לי תמונה, אבל ההורים שלי קנו אותו ב"כפר השעשועים". זה תלת-אופן עם מוט כמובן, אבל מה שיפה בו, שיש לו מן כיסא מיוחד לתינוקות, בקיצור ממש כמו עגלה בצורת תלת אופן. את הכיסא המיוחד אפשר להוריד בהמשך כשהילד כבר גדול ויודע "לפדלל" בעצמו. ממש אחלה דבר.

סימבה ק

New member
וואי, ייקח זמן

כי אני לא בבית ואין לי אפשרות כרגע לבדוק, אבל אני בטוחה שכשתגיעו לחנות צעצועים, תבחינו באופניים כאלו. תשאלו גם על אופניים שמתאימות לגיל הזה.

למעלה