צריכה עזרה, יחסית דחופה.

M a t h 0 0 7

New member
תגובה

לא אוכל לפרט לך על התפקידים כי אני לא בקיא בהם כל כך מה שכן, אני יכול להמליץ לך ללכת בהחלט לתפקידים שדורשים מיונים כי הם בהחלט מעניינים יותר ואיכותיים. יש לי 2 ידידות שאם אני לא טועה נמצאות עכשיו במשרד הבטחון או בשב"כ. הן אמרו לי לפני כמה חודשים שממש מעניין להן שם ושיש הרבה מעבר לעבודה פקידותית. זה תלוי מה את מחפשת. כי אם את רוצה יותר אקשן ואתגר פיזי אז ברור שהייתי ממליץ ללכת לכיוון הקרבי יותר. בסה"כ הכללי זה הכל שיקולים שלך. אני אישית ממליץ ללכת למשרד הבטחון או לשב"כ כי זה פשוט יראה טוב לעתיד וכו'. חשוב גם שתדעי איך למלא את המנילה בשביל שלא יהיו סתירות בהעדפות שלך. אם את רוצה תפקיד מסויים תמלאי אותו בעדיפות הגבוהה ביותר ואת השאר בעדיפויות נמוכות. בהצלחה ובאמת שכדאי ללכת על תפקידי המיון. השאר זה כבר תלוי בך. החלטה שלך בהתאם לאופי שלך.

הערה שהיא גם הארה קטנה...

בין התפקידים שכתבת בקבוצת הדורשים מיון, יש הבדל של שמיים וארץ... קחי את זה בחשבון
יש הבדל רציני מאוד בין כל תפקידי הלחימה ההתנדבותית לבנות, לבין חיילת משהב"ט או השב"כ... אני מקווה שאת רואה/יודעת את ההבדל...
אם את בוחרת לבחור בקבוצת הדורשים מיון, אני חושבת שעדיין, את צריכה לחשוב טוב טוב על מה את מעדיפה... זהו

..

בעיקרון זה תלוי מה את אוהבת אם את רוצה להיות קרובה לבית אז תלכי על משהו של ג'ובניקים פקידה וכו' אם את רוצה להיות משהו מעניין תלכי למיונים כמו שאני עשיתי

תודה, אבל...

אני לא צריכה עזרה במה לבחור, אלא יותר מחפשת שירחיבו לי מה עושים בתאכלס בתפקידים הנ"ל. ככה אני אדע לכוון את עצמי.

הייתי ב 2 מיונים

הייתי בשל משמר הגבול תותחנים וקרק"ל שזה ביחד.. הרבה כושר מבחן בראור שזה 2000 כפיפות בטן ושכיבות סמיכה זה בקטנה יחסית.. שיעור נשק (בלי מטווחים) ת'כלס חוויה אני אישית חתמתי ויתור בלילה שלפני העזיבה ... המיונים זה יום הגעה+שינה וחזרה יום אחרי בדרך כלל זה בזיקים ליד אשקלון. במיון השני שהייתי זה של מפעילות האמר בג'וליס ליד קרית מלאכי זה ראיון אישי ואח"כ את מעבירה הרצאה על האמר ל 2 מפקדות מאוד קל העניין שום דבר פיזי.. יוצאים משם בערך ב 5 בערב הגעה ב 9 כמדומני זה היה מזמן.. אני התקבלתי למפעילות האמר ואני מתגייסת עוד חודש.. עצה שלי תנסי את המיונים אולי תאהבי ואם לא תלכי על התפקידים האלה השלשה הראשונה : משקית שליטה סיירת משמר הגבול מאחזקת תחמושת לי אישית היו דברים יותר מעניינים אולי תרשמי למה בעצם בחרת את התפקידים האלה מכל האשכולות אולי היו לך דברים יותר טובים.

היו כל מיני תפקידי הוראה

שזה לא מעניין אותי בשיט, כל מיני תפקידי פקידות מעפנים כאלה, לא משהו רציני... תודה ענקית מתוקה, עזרת :)

למעלה