צריכה עזרה דחוף!!!

misty10

New member
צריכה עזרה דחוף!!!

בן זוגי (אנחנו עומדים להתחתן בסוף מאי), החליט שאם היה לי אופציה אחרת להיות עם מישהו אחר הייתי זורקת אותו, והולכת עם מישהו אחר... אני לא יודעת איך לגרום לו להבין שזה לא כך... יש למישהו עצות???

BlackUnicorn

New member
אם תנסי "להוכיח לו" - רק תראי לו שיש סיבה

שצריך להוכיח לו. תבואי אליו עם הראש מורם, תתנהגי כאילו הוא זה עם הבעיה (ואכן הוא כזה) - ותבהירי לו שאת בסדר. אם יש לו בעיה והוא רוצה למצוא הוכחות שמשהו לא בסדר - הוא חופשי לחפש אותן, את בטוחה בדרך החיים שלך ובבחירות שלך. כל דרך אחרת, לעניות דעתי, תציג אותך כחסרת ביטחון וכמישהי שאכן צריכה להוכיח משהו.

misty10

New member
תודה... נראה לי שזה מה שאני יעשה

מקווה שזה יעזור, ו... אני ישאיר כאן הודעה שהכל בסדר... נ.ב. זה לא בדיוק משפיע על ההחלטה שלו/י להתחתן או לא...

BlackUnicorn

New member
ואם יורשה לי להוסיף קצת -

אני חושבת שהוא עכשיו בתקופת לחץ/סטרס של לפני החתונה, זה השלב שבו כולם בודקים את הספקות שלהם. אני חושבת שהוא בסה"כ בודק את הגבולות שלו. אם תראי לו שאת נשברת את רק תלחיצי אותו עוד יותר. הוא מחפש ביטחון להישען עליו, תני לו אותו ע"י כך שתהיי בעלת ביטחון עצמי בקשר שלכם.

chenby

New member
אני הייתי מפנה אליו את אותה שאלה

וכשהוא יענה שלא.. תגידי לו - מעולה, גם אצלי לו, אז מתחתנים? תכניסי הומור, שמחה ביטחון... אל תילחצי מהסיפורים שהוא מספר לעצמו. רכות וחום... זו המלצתי.

seeyou

New member
המילים שלו לא באו סתם ללא סיבה.

ייתכן שבאמת את אמרת לא פעם ,ובהזדמנויות שונות על האופציות שלך או שאת בהריון
. בסופו של דבר הוא צודק
ואת לא חייבת להתנצל.אילו בראד פיט(או החבר המיטולוגי שלך) היה רוצה אותך היית אוזבת את החבר בלי לחשוב פעמיים סתם נזכרתי בסיפור עם מוסר השכל
נכנס גבר למסעדה לא מוכרת ומזמין לפי התפריט מה שהוא חפץ. בסביבו מתחילים סועדים אחרים לקבל מה שהם הזמינו ורק אז הבחור שלנו מבין שהמנות שלהם יותר גדולות ואולי יותר טעימות מהבחירה שלו . גם בחיים אותו סיפור. לך תדע לאיזה "מסעדה" נכנס הבחור בזמן האחרון.
או איזה סיפורים הוא שמע מחברות שלך הקרובות יוסי

מריוס זכריה

Member
מנהל
מה הבעיה האמיתית ביחסים שלכם?

כבר כתבתי כאן שמה שאנשים מתלוננים עליו הוא לא תמי דהבעיה האמיתית. המשפט שציטטת, שאם הייתה לך אופציה אחרת וכו', משהו אחר עומד מאחוריו. לו הייתי את, הייתי שואל את עצמי: מה הבעיות האמיתיות של הקשר שלנו? להתפס למשפט הזה זה כמו לחפש מתחת לפנס. התשובה יכולה להיות במקום אחר לגמרי. ולעצם העניין, מאחר וכבר שאלת: אני במקומך לא הייתי בכלל מנסה לשכנע. המסר שלי, במקום זה, היה נראה משהו כמו: "אני לא אשכנע אותך. זאת אני, אני את ההחלטות שלי עשיתי, ואתה תחשוב אם אתה רוצה להיות אתי כמו שאני, ואם כן אל תציק לי בשאלות מעליבות, ואם לא - שלום." מריוס

czar

New member
תגידי

את כאן עלומת שם וזהות, שאלה לי אלייך: היה מגיע אביר חתיך על סוס לבן היום, האם היית משנה משהו בהחלטתך? כלומר בעברית ברורה, האם יש משהו בדבריו? אני שואל כי את בת 34 (עפי הכרטיס), ולעיתים בחירות בגיל הזה נעשות לא מהסיבות הנכונות. אנא עני בכנות, יהיה קל יותר להתייחס לשאלתך.

misty10

New member
תשובה

לא הייתי משנה דבר וחצי דבר ממה שהחלטתי (ולא כי עשיתי את הבחירה הלא נכונה, כמובן לדעתי), אני אוהבת את הבחור... מאוד אוהבת אותו. אין לי ולא הייתה לי שום בעיה להשאר בלי בן זוג, אם הוא לא היה מתאים ולא הייתי נמשכת אליו.

sharon harpaz

New member
אז למה את מנסה לענות על שאלה

שנובעת מחוסר הביטחון האישי שלו?? מה פתאום את מתייחסת לזה בכלל? הרי אם זה נובע מחוסר הביטחון העצמי שלו ולך אין עניין אמיתי במה שהוא אומר אז אל תכבדי את זה בתגובה. את הרי לא תצאי ב"צד המנצח" לא חשוב מה תגידי, זה משהו שהוא צריך לפתור בראש שלו עם עצמו...

misty10

New member
כן, הצלחתי להבין את זה... תודה

תודה לכל מי שהגיב כאן, זה באמת עזר לי, לא מגיבה על זה... ואם אני רוצה להגביר אצלו את הבטחון, אני לא עונה לו, אני פשוט פועלת בדרכים אחרות, שיראו לו שהוא חשוב לי מאוד...

למעלה