צריכה המלצות

Naughty Girl1

New member
צריכה המלצות ../images/Emo91.gif

אני עובדת תקופה קשה מאוד. שלוש מתכונות בשבוע, בגרויות, והמון לחץ. קשה לי לא לנשנש בזמן שאני לומדת, מה אני יכולה לנשנש בזמן הלמידה? תודה

מוכר לכולנו ../images/Emo8.gif../images/Emo24.gif../images/Emo85.gif

קודם כל את יכולה לנשנש ירקות עם ליטבול בגינת סימפוניה כל כך טעים באמת אני יודעת שאת מתכונות למשהו מתוק, אבל עם תתחילי במשהו מלוח את תתרגלי עם זה לא עוזר תיכחי איתך קופסאת מסטייקים ללא סוכר מתוקים. או סוכריות ללא סוכר
אוהבת נועה

המממ...

ירקות, אכן, רעיון מעולה. גזרים, למשל. זה גם טעים, גם ממלא, וגם עושה רעש של אוכל
מה עם פופקורן, למשל? אפשר לעשות במיקרו. עד מתי כל המבחנים האלה שלכם? מסכנים... איזו תקופה לחוצה... איזה כיף לי שאני זקנה
ואני מנצלת את ההזדמנות להגיד לכולם לילה טוב
אני פורשת לישון! ככה זה כשזקנים, הולכים לישון מוקדם
(סתם, לא כל כך מוקדם כאן, 23:30) לילה טוב

S h a r o n04

New member
גוגי!

מה זה בכל הודעה שניה את רושמת שאת זקנה?! די עם זה! ואם לא -אניעצמי אפתח מועצה שמטרתה לגרומ לגוגי להשלימ עם גילה המופלג
!! תאמיני לי, הלוואי על כולם כזה כוח רצון וכמובן -הגופ (איך לא
) בגיל שלך.. אז תפסיקי לקטר.! אמא שלי יותר מבוגרת והיא צעירונת בעיני! cause old age is a matter of mind, if u don't mind -it doesn't matter!
מובן!?! אז אני פורשת לי ללמוד שוב
להת' נעמה

P i N k G i R l

New member
נשנושיםםם../images/Emo94.gif

הדגנים של נסטלה פייבר 1,זה משביע לאללה וטעים..וממש לא הרבה קלוריות תנסי את הגלידות דיאט של שטראוס..מאד מוצלחות,לדעתי... סוכריות מותר ומסטיקים ללא סוכר, מעדנים 0%,ואפשר גם להקפיא... ירקות כבר אמרו???? פעם ריבילה סיפרה שהיא עושה איזה מטבל לנשנש עם ירקות...לא זוכרת בדיוק(
חנ'וש?!) ובהצלחה במבחנים מתוקה!

ריבילה

New member
../images/Emo13.gif אפרתוש

אני כאן... SORRY שנעדרתי כל כך הרבה זמן... הייתי במשברון קטן. אבל הוא עבר- ועכשיו הכל טוב. בקשר לנשנושים- היבאלה- אני נוהגת לעשות לי מטבל מגביע שלי 1.5% (או יוגורט אחר עם אותם אחוזי שומן) + 2 או שלוש כפות קוטג' (עד 5%). את הגבינות אני מערבבת עם קצת אבקת מרק 10 בטעם בצל (לא יותר מדי- אחרת זה יותא מלוח מדי) ומחכה 2-3 דקות. המטבל יוצא ממש טעים, ואני אוכלת אותו עם ירקות קרנצ'ים (פלפלים, גזר, מלפפונים וקולורבי). אחלה דבר- מומלץ בחום. בהצלחה במבחנים חמודה

P i N k G i R l

New member
חן...../images/Emo24.gif

וואי,שנים... לאן נעלמת? מצטערת לשמוע על המשברון,ושמחה שהוא עבר. ובבקשה לבקר לעיתים יותר קרובות.. יש פה אנשים שמתגעגעים
ייאלה,רוצים לשמוע מה איתך...ספרי

kiticat

New member
תמיד!

אבל תמיד תחזיקי רצועות פלפלים דקים לידך מתובלים במלח. ירקות פרוסים שתמיד יהיה במקרר. בכל נישנוש צריך להיות משהו שאוכלים ביד. אז תיבול, או סתם ירקות חתוכים. אני לא יוד'עת מה איתך, אבל לפעמים מספיק לי להחזיק כוס תה ירוק עם הדרים לידי. מידי פעם לוקחת לגימה וזה מתוק... ועוד דבר- שתיה!!!!!! בכלל. לא ממליצה גדולה על מסטיקים בתור נישנוש. כי אז בולעים אותם. לפחות במקרה שלי...

חחחחח גם אני כל ../images/Emo85.gif הזמן בולעת

את המסטיקים בטעות, ואני תמיד מפחדת שזה יידבק לי לגב הבטן חחח כזאת פרנוהידייייית
!

למעלה