צריכה המלצה לבית קפה עם אוירה

יעלי2

New member
צריכה המלצה לבית קפה עם אוירה

אנחנו הולכים היום לחגוג אבל בפרופיל נמוך, עם זוג חברים. בשבוע הבא נלך למסעדה טובה אבל היום נסתפק בבית קפה. אשמח לקבל המלצה על מקום נחמד בת"א רבתי.

אתי@

New member
מה דעתך על הברואהאוס ברוטשילד?

זו מבשלת בירה מאוד נחמדה, אוירה מגניבה, אוכל טוב. מה אתם חוגגים? דרך אגב
בתמונה שצירפת עכשיו אני רואה ברקע מנורות ממש יפות. יש לך מושג מאיפה הן ואיפה קונים כאלה? זה נייר או שעווה או חומר אחר? תודה תודה

תמרה*

New member
לדעתי מנורות דומות יש באיקאה

לפחות ראיתי שם מנורות עומדות ממש דומות בקשר להמלצה על מקום נחמד - אני ממליצה על מתוקה ברחוב שד"ל, או על הקופי בר ברח´ יד חרוצים

utopia1

New member
יש את המנורות האלו ב - IKEA

יש מנורות עומדות (קטנות וגדולות) וכאלו שיורדות מהתקרה.

אתי@

New member
תודה בנות, אבל המנורות באיקאה

לא נראות מי-יודע-מה והן גם עשויות מנייר שיכול להישרף בשימוש הראשון במנורה. בתמונה נראה שזו מנורה הרבה יותר יפה מהמנורות של איקאה. אבל אולי זו רק אשליה של התמונה...

fila

New member
יש לי כאלה מנורות בסלון

וקניתי אותן באיקאה, הן תלויות אצלי כבר 4 חודשים ולא נשרפו, מה שכן האור דיי עמום בסלון למרות שתלינו שתיים.

תמרה*

New member
לאחותי יש את המנורה העומדת

כבר בערך שנה וחצי, ללא נזקים

שירי71

New member
הנייר לא נשרף!

קנינו כזו עומדת קטנה על הרצפה, ציירתי עליה בכלמיני גוונים ויצא חממוד לאללה. רק מה, בילבי וגזר אוהבים לתת בה "נגחות" עם שיניהם כך שהיום היא צבועה וגם מחוררת!!!(זה מין דגם מיוחד כזה שאין להשיג
בכל מקרה הנייר לא נשרף בכלל.

יעלי2

New member
התפאורה מהאוהל של "שרונית"

אין לי מושג איפה להשיג. האמת שמתי לב אליהם רק בתמונות. חוגגים יום הולדת 30 לי. בברוהאוס היינו וחשבנו לנו, שיש מספיק מקומות נחמדים שעוד לא היינו בהם. הקופי בר נשמע אחלה מהסיבה הנ"ל. עוד רעיון אחד ונחליט. בשבוע הבא נלך שנינו לארוחה ב"קימל", אבל השבוע במשפחה יושבים שבעה על דוד שלי והיות ואני שם כל יום, החלטתי שכן נלך עם זוג חברים לציין את זה, אבל לא נחגוג בשחיתות. בגלל זה חיפשתי המלצה על בית קפה ולא ממש מסעדה. ש

אתי@

New member
../images/Emo12.gif לא אמרתי לך מזל טוב ../images/Emo65.gif

אז המון מזל טובים
30 זה יום הולדת באמת מיוחד
שיהיו עוד המון שנים מאושרות ומלאות בחגיגות
יום הולדת שמח
שלך אתי@

הילית*

New member
גם אנחנו אוהבים את הברואהאוס

אבל זה יותר בגנון של מסעדה

הילית*

New member
רצית ת"א רבתי...

בית קפה מאוד נחמד- מונטיליו בגני יהודה (ליד סביון)

רחלי1

New member
מה עם קפה ג´יטאן?../images/Emo96.gif

ממוקם בצפון-צפון דיזנגוף, מול אושידה בערך. נורא נעים, אווירה צרפתית (הבעלים גם), מוסיקה מרגיעה והכל טעים....

dorlim

New member
מעבר להמלצות שכבר ניתנו כאן

מה דעתך על המנטרה -ריי, על חוף הים בת"א. אוכל נהדר, מקום מקסים עם אווירה מדהימה! וקצת יותר פאבי - הסמאיה, איפשהו בסימטאות של יפו. מקום עם אוירה קסומה (צריך להוריד את הנעלים בכניסה), יושבים על פופים ושולחנות נמוכים. ממש מקום נפלא

מילי999

New member
הסמאיה באמת חמוד

כל הפאב מלא במראות, יושבים על כריות, אחלה מוזיקה ואוכל (נשנושים) נחמד. מזל טוב!

למעלה