צריכה את עצתכם

תודה.

הם לא רצו לפטר אותי וניסו לעשות לי שיחות מוטיבציה אבל הייתי איתנה בדעתי ועזבתי. לצערי אצטרך לשלם להם אלף ש"ח קנס בגלל החוזה שחתמתי איתם. עכשיו לפי מה שהבנתי מהאנשים שנשארו שם התנאים החמירו. אני כרגע לומדת לקראת המבחן שלי כדי לקבל את התואר. מבחן אחרון אבל מאוד קשה, אבל אני אעשה הכול כדי לעבור ולחפש עבודה בתחום שלי.

צריכה את עצתכם

לאחרונה אני מאוד מדוכאת ובעצבים נוראיים בגלל העבודה שלי. כרגע אין לי משהו אחר. כואב לי שמתייחסים אלינו שם כעבדים ואין לנו זכויות אלא רק חובות. העבודה היא קשה מבחינה נפשית וגופנית. הם מדליקים שם את המיזוג המרכזי פעם על קור נוראי ופעם על חום. הגוף שלי משתגע מזה. גם אני משתגעת מזה. הייתי כבר חולה פעמים מזה בחודשיים האחרונים. אני יודעת שזוהי רק עבודה זמנית עד שאסיים את המבחן האחרון שלי ואמצא עבודה אחרת, כי אצלנו בעיר קשה למצוא עבודה וזה מאוד חבל. אני רוצה למצוא דרכים כן להירגע אחרי 9 שעות עמוסות של עבודה קשה. אני צריכה מכם עצות איך להירגע ומה לעשות, כי נמאס לי להרגיש ככה. אני פוחדת להתפרק.

אני כל כך מבינה אותך

אבל יש למי לפנות יש את מה שנקרא ש.י.ל (שירות יעוץ לאזרח) ואת יכולה להתלונן על יחס לא הולם לעובדים חוץ מזה שתמיד אפשר (לדעתי גם צריך) להיות עם היד על הדופק ולראות מה השוק מציע היום יש המון אפשרויות ורק קצת אומץ להחליל ולעשות בהצלחה

yen3482

New member
העצה שלי

שלום לך אני במשך 1.5 שנה סבלתי מדיכאונות ומעצבים במקום עבודתי,היחס לא יחס,הגישה לא אותה גישה של בני אדם,בקיצור נכנסתי לחרדה חוזר מעבודה לבית וכן הלאה...ובדתי כמעט מסביב לשעון רק בן 24 הייתי שקרה את כל הדברים האלה,אני עבדתי 9 10 11 12 שעות ביום !!! ואז הייתי ולך לים להירגע קצת ולמחוק את כל המחשבות על העבודה( הייתי מליץ לך לא לקחת את העבודה הביתה!!) והיו לי התפרקויות עצבים,ולאף אחד לא היה נעים לראות אותי במצבים כאלה...ואז שאלתי את עצמי בשביל מי אני עוב כל כך הרבה שעות שאני לא מתוגמל מעבר לעבודה שלי? והתשובה לא איחרה לבוא לאחר כמה ימים..אני פרשתי מעבודה..ונתת את המפתחות והלכתי הביתה ( וראיתי שאיפשר גם להתפרנס ולחיות את חייך ללא בוסים וכו') והיום אני מאושר עד גג העולם ואוואואואואווווווווווואואוווווווווווווואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאוואאואוא

למעלה