צריכה את עזרתם בכאבי שיניים-דחוף

צריכה את עזרתם בכאבי שיניים-דחוף

הקטנציק (5 וחצי) סובל נורא מכאבי שיניים. יש לו חור שהוא לא נתן לטפל בו ועכשיו הוא משלם את המחיר. אני נתתי לו במשך היום אקמולי - בכל פעם 12cc ואני רואה שזה לא מספיק. האם אני טועה בכמות? ואולי יש עוד משהו שיכול לעזור בינתיים (עד הרופא שיניים, בתקוה שזה יהיה מחר).

sholy1

New member
מינון של אקמול בילדים

המינון של אקמול (או כל תרופה אחרת למען הדיוק) נקבע בילדים ע"פ משקלם. כלומר לכל ק"ג משקל גוף יש לתת 15מ"ג אקמול דוגמא: אם הילד שוקל 10ק"ג יש לתת 15*10=150מ"ג. בסירופ אקמולי יש לנו 125מ"ג בכל 5מ"ל לכן זה שווה ל25מ"ג בכל מ"ל ובמקרה לדוגמא יש לתת 6מ"ל=150 מ"ג. זו הדרך לחשב את מינון האקמולי המתאים לכל ילד ע"פ משקלו. מקווה שעזרתי ותרגישו טוב שלומית.

שירי ל

New member
אני לא יודעת עד כמה זו עצה טוב לבן

חמש וחצי... אבל צמר גפן טבול בעראק עושה פלאים לחורים בשיניים... בכל אופן גם לשטוף את הפה עם מים ממש פושרים עוזר, כדאי לתת לו כל פעם. שיעבור מהר, כאב שיניים זה נורררראאאא....

שרון123

New member
מה שלומו היום?

בטח כבר מאוחר לענות, אבל אם אקמולי לא עוזר, הייתי מנסה אדויל/נורופן. מעבר לזה אין לי מושג.

יש לנו תור לרופא שיניים בשעה 14.00

ואני מאד מקוה שהוא ישתף פעולה. בפעם הקודמת שהוא ישב על הכסא הוא כבר היה אחרי זריקת ההרדמה כאשר הוא לא נתן שיטפלו בו יותר בשום אופן. זה היה ברור שיהיו לו כאבים, יש לו שם חור רציני, מקוה שלא הגיע לשורש. תחזיקו לנו אצבעות. בינתיים הוא בגן, שמתי לו אתמול בערב צמר גפן עם ליקר (זה מה שיש לי בבית) וזה כנראה עזר, לא היו לו יותר כאבים.

ממליצה על גז צחוק

אני מטופלת אצל רופא שהוא בעצם רופא שיניים של ילדים והוא משתמש בגז צחוק שמעלים את הפחדים. ממליצה לכולם בחום..

שרון123

New member
גם אני ממליצה על גז צחוק../images/Emo45.gif

כבר כמה שנים שאני עושה טיפולי שיניים רק עם גז צחוק.

MIKO21

New member
אם לא מאוחר ... עדיין !

אם היום גם הוא לא הסכים ! ? ! אפשר לקנות לו משהו קטן שהוא מאד אוהב ולתת לרופא לתת לו אם ישתף פעולה ! וכן לומר לו שכל פעם שכואב לו שירים ת`יד !או שיעשה משהו ! מה שעשו לי שהייתי קטן - וזה עבד טוב ! אגב לכאבי שיניים שמים צמר גפן ספוג ב ארק ! לא ליקר ! בהצלחה !

MIKO21

New member
אם לא מאוחר ... עדיין !

אם היום גם הוא לא הסכים ! ? ! אפשר לקנות לו משהו קטן שהוא מאד אוהב ולתת לרופא לתת לו אם ישתף פעולה ! וכן לומר לו שכל פעם שכואב לו שירים ת`יד !או שיעשה משהו ! מה שעשו לי שהייתי קטן - וזה עבד טוב ! אגב לכאבי שיניים שמים צמר גפן ספוג ב ארק ! לא ליקר ! בהצלחה !

למעלה