צריכה את עזרתכן..

צריכה את עזרתכן..

חוגגת לבני בן 11 יום הולדת ( מסיבת פיג'מות).. צריכה רעיון ליצירה לבנים.. אולי עם חמר.. ? רק שאין לי כל נסיון בנושא.. אשמח לכל רעיון עזרה...

50מרלין

New member
מזמן ילדיי גדלו,,,אבל אולי לעשות מין ערב

כיף בנושא אינדיאנים.....בתנאי שיש חצר - אם יש הרבה יותר קל,,,לבנות אוהלים,,,להכין קשת וחץ,,,,להיות לבוש ומאופר כאינדיאני בתוספת משחקים כמו לקפוץ בשק למרחק ועוד ...זה מה שעולה לי בראש חימר לדעתי מלכלך מאוד,,,,אם לא תשרפי את העבודה רבים סיכוייה להשבר בסופו של דבר ,,,אם את בכיווון פיסול אז אולי עם החומר הנקרא קרמיקל שאינו דורש שריפה בתנור מיוחד

מלי ראשית תודה..

גם אני חשבתי על אוהלים בלי אינדאנים אבל אז חשבתי שבחוץ הם הרי לא ישנו... וצריך השגחה שלנו.. בקיצור ירדנו מזה.. הם גם כאלה בוגרים שלשחק באינדאנים לא בא בחשבון.. אבל הרעיון של קרמיקל נשמע טוב. רק צריך לברר כמה עולה.. וכמה צריך.. והכי חשוב מה הם יצרו???? טוב נראה. בכל אופן תודה רבה.

אמא של קורן

אני עשית יאנדינים בבית זה היה מזמן אני זוכרת ששמנו לכל ילד מדבקה עם שם אינדיאני היצירה היא לעשות את הכתר מנוצות (לוקח זמן לילדים)הרבה נוצות על הכתר היו כאלו שעשו גם תליון מנוצה ועשינו קצת משחקים ברוח הענין לא זוכרת ואיפור חשוב חשוב

מידור

New member
האם הוא אוהב יצירה?

האם החברים שלו אוהבים? מה הם אוהבים לעשות? אולי עש לילה? אולי מדורה עם צ'יזבאטים? את יכולה להכנס לאתר של "הלול" יש שם רעיונות לימי הולדת לפי גיל. בהצלחה, מזל טוב

תודה מידור טיילתי לי בככככללל האתרים לימי

הולדת, לא מוצאת יצירה " שווה" לגיל זה.

שנינוש68

New member
אפשר לשלב בין "מחפשים את המטמון לבין יצירה

לדוגמא, שבתחנות השונות יצטרכו ליצור משהו קבוצתי. בשביל התחרות: בנים די אוהבים ת'קטע הזה אז צריך שתי קבוצות - כלומר שני מבוגרים לליווי. אבל אפשר גם לנוע בקבוצה אחת בלי הקטע של תחרות בתחנות אפשר ליצור או לשחק במשהו אתגרי למשל: ליצור איש מ-חול - אם יש לכם איך להגיע לזה ואז הקבוצה שהאיש שלה הכי גבוה (אם יש התחרות בין קבוצות), לדעתי, כל דבר שיש בו הפעלה קצרה מאוד יהיה גם טוב, לקלוע למשהו עם כדורגל אבל בעזרת הראש ולא הרגליים וכו'. באופן כללי, פחות נראה לי הקטע של יצירה של שעה-שעה וחצי ל-ב-נ-י-ם, יש כאלה שבגיל הזה "מבינים" שזה עסק לבננות... הערה קטנה, תמיד במשחקים כאלה שיש משימות שכולם צריכים לעשות צריך להקפיד שלא "רומסים" אחד את השני מבחינת הכבוד. לכן, צריך לדעת לגוון את המשימות כלומר, יתכן שילד אחד הוא גאון בחשבון אבל "עקום" בספורט, אז צריך ליצור משימות שיהיו גם וגם. שנינוש

שנינוש תודה, רעיון היום הולדת הוא כך משחקיי-

חברה , ארוחה קלה, פופ קורן חטיפים ועוגה.. לסוף סרט לילדים ולילה טוב, למחרת שבת בבוקר ארוחת בוקר פנקייק עוגיות למניהם וכו'... ופיזור. רציתי להוסיף יצירה קלילה קצרה ונחמדה... רעיון שעלה לי זה מגנטים, או אולי משחק בינגו נושא פרסים. נראה איך יזרום. בכל אופן המון תודה.. דרך אגב מ10 ילדים שהוא ביקש בתחילה הגענו ל15 לרגע זה.. ולחשוב שכולם יצטרכו לישון בסלון אצלי אוייייייייי ואבוייייייי.....

כרמלי3

New member
אמא של קורן, אולי...

הדפסה על חולצות? אני חוגגת מחר לבני יום הולדת 10, גם לנו יש כ - 15 בנים. אנחנו הולכים על חולצה לבנה שכל אחד יעצב לעצמו. הצטיידנו בחותמות, טוליפים, אקריליים עם תוסף לבד, טושים לבד ו... מקווה שיצא בסדר.

למעלה