צריכה את עזרכתם ממש דחוף

צריכה את עזרכתם ממש דחוף

למור ביום האחרון יש קקי ממש חומצי, עם ריח ממש עז, וצבע מוזר. באופן עקרוני אין לי בעיה עם יציאות מוזרות פה ושם, אבל הקקי הזה ממש שורף אותה ביציאה. מספיק שהוא מבלה 10 דקות בטיטול וכבר כל הטוסיק שלא מלא בכוויות שלא עוברות. מור ממש בוכה כל הזמן, לא יכולה לזוז, וכל החלפת טיטול היא לגמרי סיוט בשבילה. מה בתזונה יכול לגרום לקקי כזה (הדבר היחיד החדש שהיא אכלה זה קינואה, אבל זה כבר היה לפני כשלושה ימים, וכבר זיהיתי אותו יוצא כלעומת שבא)? ואיך מקלים עליה את המצב בצורה הכי מהירה שיש? (יש לי משחה שרקחו לי בבית מרקחת, אבל היא כרגע אצל המטפלת ואני לא מצליחה לתפוס אותה, בנתיים שמתי לה קצת חלב אם)

hagitb1

New member
זה קרה גם לנו אתמול והיום בבוקר

הכוויה עברה בעזרתו האדיבה של צינקוד.

IcNיה

New member
אמבטיה עם קורנפלור/קוואקר

להוסיף כמה כפות גדושות לתוך המים ולתת למקטנה לשבת ולהשרות את הטוסיק. לאוורר המון, לא להשתמש במגבונים בכלל וגם לא בסבון. בתחום המשחות - וולדה נהדרת.

hagitb1

New member
דווקא וולדה לא עזרה לנו במקרה

הזה. אחרי מריחה של וולדה הטוסיק נותר עם כוויה.

fossa

New member
לנו זה קרה בזמן יציאת שיניים

קקי כל כך חומצי שהוא שורף את הטוסיק תוך דקות ספורות. מאד עזרה לנו משחת צינקוד (נמכרת ללא מרשם רופא). אחרי יום של מריחה נדיבה בכל החתלה, כבר לא כאב לה. וכמובן להחליף את הקקי מייד-מייד, ולשטוף עם מים בכל החתלה, גם של רק פיפי.

היא כבר בת 9.5 חודשים

ולא עושה בכלל סימנים של שיניים, אין לה אף שן. אולי באמת היא מתחילה אני אקנה לה את המשחה, בנתיים אני מורחת משחה טבעית מבית מרקחת טבעי

fossa

New member
הצינקוד היא משחה טבעית

אמנם היא נמכרת בבית מרקחת רגיל, אבל קראתי את הרכיבים. יש שם בעיקר שומן דג קוד (והיא אכן מסריחה בטירוף כיאה לשמן דגים
) וצינק, שזה אבץ והוא טוב לתפרחות מסוג זה היא מצוינת. אין לך מה לחשוש ממנה (אצלינו היא הוציאה כבר 8 שיניים, אז התנסינו לא מעט עם העניין
) OFF - הבנות שלנו באותו הגיל? גם שלי 9 וחצי חודשים (נולדה ב-7.3
) !

chipadripa

New member
גם לנו היה את זה..

והכי עזר לנו אמבטיות בלי סבון , רק עם קורנפלור או אפילו יותר טוב - קמח תפוחי אדמה. כבר באמבטיה הראשונה היה שיפור ניכר.

גם שלי נולדה בדיוק באותו תאריך../images/Emo3.gif

באיזה שעה ילדת
? ניסיתי היום למצוא את המשחה בסופר פארם, ולא היה להם, אז קניתי את הדיזיטין.

arc55

New member
כרובית - אנחנו באותה סירה... אצלנו

כבר שבועיים היא עם קקי ממש חומצי - כנראה שזה קשור איך שהוא לשניים (דרך אגב גם הפיצי שלי לא הוציאה אף שן...) אנחנו ניסינו את משחת הפלא (נמכרת בבית מרקחת ראשונים( - זה עזר קצת..., ניסינו גם את הדזיטין שהיא על בסיס שמן דגים - עזר לתקופה... בסופו של דבר הרופא רשם לנו משחה רצינים (שכחתי את שמה) ויש שיפור משמעותי... מה שכן להקפיד לשטוף טוב במים אחרי כל פיפי קקי ולהחליף חיתול כל חצי שעה עד שעה... עוד משהו שעזר - לתת לה להסתובב עם התוסיק בחוץ, אני יודעת שחורף וקר אבל תנסי לחמם טוב טוב את החדר ותני לה לשחק בלי חיתול - האויר "הפתוח" עושה לתוסיק ממש טוב....

גם לי יש את ההפלא ופלא

מראשונים, היא באמת טיפלה שיפרה את המצב. ועכשיו קניתי את הדיזיטין. איזה משחה רשם לך הרופא? נראה לך שהשיניים באמת קרובות, את רואה סימנים אחרים?

annes

New member
גם אינוטיול מאד עוזר

לאדמומיות קשה בישבנון - למרות שפכטל!

זומבפו

New member
משפחת דזיטין

מסריחה אבל מעולה לכוייות ולטוסיק אדום. כמובן לא להשתמש כל יום אלא רק לריפוי .

למעלה